ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Od reakcji do działania

Napisany: 2013-08-19

Od reakcji do działania

Szkolenie dla edukatorów ekologicznych "Od reakcji do działania" - 16-17 września 2013 r. w Görlitz (Niemcy)Saksońska Fundacja Krajowa "Przyroda i Środowisko" (LaNU) z Drezna i Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" z Lubania zapraszają osoby zajmujące się edukacją ekologiczną w woj. dolnośląskim i w Saksonii, do udziału w dwudniowym polsko-niemieckim szkoleniu z zakresu zarządzania, pn. "Od reakcji do działania - rozwój misji i strategii dla placówek edukacji ekologicznej i osób wykonujących wolny zawód". Szkolenie odbędzie się 16-17 września 2013 r. w Görlitz (Niemcy).

Udział bezpłatny!

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Nowe drogi dla edukacji ekologicznej w Saksonii i na Dolnym Śląsku – projekt ramowy Trójnarodowej Sieci Edukacji Ekologicznej".

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy edukatorów ekologicznych z Saksonii i z woj. dolnośląskiego (w szczególności z powiatów: bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego, jeleniogórskiego i Jeleniej Góry).

Szkolenie będzie tłumaczone na j. polski. Organizatorzy zapewniają bezpłatny nocleg i wyżywienie. Uczestnicy we własnym zakresie i na własny koszt zapewniają dojazd.

Szczegółowy program szkolenia

Zgłoszenia z woj. dolnośląskiego są przyjmowane do 2 września 2013 r. pod adresem tsee@pogranicze-csb.home.pl

Formularz zgłoszenia

Dalszych informacji dla osób z Dolnego Śląska udziela Magdalena Guła ze Stowarzyszenia Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze"; tel. 757 215 077 lub gula@pogranicze-csb.home.pl .

Magdalena Guła, P-ZFST POGRANICZE

Tagi: · ochrona przyrody

· www.pogranicze-csb.home.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: safari Kenia montaż haków holowniczych wyposażenie magazynów sprzątanie Wrocław