ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Zagraj w Trzy Wieże

Napisany: 2014-01-04

Zagraj w Trzy Wieże

Park TŘI VĚŽE w Harrachovie - nowa atrakcja dla rodzin z dziećmi

(fot. Lenka Stehlíková)

Jak zabawić dzieci w górach, kiedy nie ma idealnej pogody, by spędzać cały dzień na nartach? W Harrachovie mają na to rozwiązanie dzięki rozrywkowemu Parkowi "Trzy Wieże". Powstał na łące naprzeciw harrachovskiej piekarni "U Vokřínků", która znajduje się ok. 100 m od dolnej stancji kolei linowej Delta.
Park "Tři Věže" to hala pełna wielu interaktywnych gier dla dzieci. Rodzice oczywiście też mogą tutaj wejść. O nich również pomyślano i w czasie kiedy dzieci poznają świat gier, rodzice mogą odpocząć od swych pociech w kąciku dla dorosłych.

Gry przygodowe, które na najmniejszych czekają, są umieszczone w przystosowanej hali o rozmiarach 30×15 m. Doprawdy dzieci nudzić się tutaj nie będą. Jest tu dla nich przygotowano pełno stołów gier, kreatywne warsztaty, gdzie mogą wykonać wiklinowy koszyk albo dzwoneczek, poszukać skarbu w wielkiej muszli, cztery ścieżki edukacyjne: MENSA - ścieżka z quizami, "Kto jest kim" - ścieżka rzemieślnicza, "Dawne rzemiosła" i kącik dobrymi przekąskami.
Hala jest otwarta codziennie przez cały sezon zimowy, w godz. 10-16, wstęp 50,- Kč za 30 min. Więcej informacji: www.parktriveze.cz

Źródło: Miasto Harrachov

Tagi: · atrakcje turystyczne

· www.parktriveze.cz

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: wyposażenie magazynów safari Kenia montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław