ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Nie bądź chomikiem. Biegaj w górach!

Napisany: 2014-01-07

Nie bądź chomikiem. Biegaj w górach!

Biegasz? Przyjedź na obóz treningowy do Antoniowa. Ruszają zapisy na pierwszy trening zimowy w Górach Izerskich z doświadczonymi trenerami

Bieganie w Górach Izerskich to przygoda, przemierzanie leśnych ścieżek, zapach liści jesienią i śpiew ptaków wiosną, a o każdej porze roku - również zimą - przepiękne widoki ze zdobytych z trudem gór na leżące w dolinach wioski.

Bieg z FUN2RUN na Wysoki Kamień (źródło: Fun2Run)

Unikalne warunki Gór Izerskich tworzą niesamowity klimat, który przyciąga jak magnes. Dwóch pasjonatów biegania z firmy Fun2run, Paweł Kuźniar i Michał Makowski, chce je wykorzystać organizując treningowe obozy biegowe.
Pierwszy obóz biegowy odbędzie się w terminie 27 stycznia - 2 lutego 2014 r.
Ideą zimowego treningu jest pokazanie, że bieganie to nie nudne wykręcania wyników na stadionie, ubijanie kilometrów na asfaltowych chodnikach czy dreptanie jak chomik na gumowej bieżni.

- Nasz pomysł wpisuje się w zdobywającą coraz większy entuzjazm modę na biegi górskie i terenowe - podkreśla Paweł Kuźniar, reprezentujący organizatora obozu treningowego Fun2run. - Nasze treningi biegowe w założeniu mają być nie tylko atrakcyjne krajobrazowo. Przygotowujemy je indywidualnie, tak aby każdy mógł wynieść z nich jak najwięcej - dodaje Kuźniar.

Bieg z FUN2RUN, czyli odwiedziny Grodnej i Witoszy (źródło: Fun2Run)

Obozy biegowe Fun2run poprowadzą wspólnie znani biegacze górscy i trenerzy, zarazem cenieni biegacze i wielokrotni laureaci wielu imprez sportowych. Piotr Hercog - trzykrotny rekordzista Biegu Rzeźnika; Artur Kurek - jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Adventure Race w Polsce; Agnieszka Zych, która wraz z ekipą Speleo Salomon zdobywała czołowe miejsca w rajdach przygodowych na całym świecie; Darek Sidor - triatlonista i trener ultramaratończyków oraz triatlonistów, jako pierwszy Polak ukończył triathlon Norseman; Remik Nowak - specjalista od biegów na orientację; Andrzej Lachowski - maratończyk, wielokrotny medalista biegów górskich.
Aby urozmaicić zimowe obozy, organizatorzy zadbali również o treningi na nartach z instruktorami narciarstwa biegowego.

Bieg z FUN2RUN - odwiedza Grodną i Witoszę (źródło: Fun2Run)

Organizatorzy chcą rozpropagować pomysł zwiedzania biegiem pięknych miejsc w Sudetach Zachodnich.
- W każdy weekend organizujemy wspólne treningi, podczas których zwiedzamy najciekawsze miejsca okolicy - zachęca do udziału w obozie P. Kuźniar. - Dotychczas biegaliśmy przez Rudawy Janowickie i Wzgórza Łomnickie. W miniony weekend pobiegliśmy razem z naszym trenerem Arturem Kurkiem z Antoniowa na Wysoki Kamień - dodaje pasjonat biegania. Trening z biegacze uznali za udany. Trasę o długości 29 kilometrów pokonali wraz z dwoma sympatycznymi psami pasterskimi. Pokazały, że mają kondycję.

Uczestnicy obozu treningowego zakwaterowani będą w antoniowskim "Białym Domu". W planie treningowym ujęte są kondycyjne treningi biegowe, treningi techniki biegania, joga, relaks w SPA oraz dodatkowo trening na nartach biegowych w Jakuszycach.

Szczegóły i zapisy na obóz pod adresem www.fun2run.pl

Oglądaj FUN2RUN na You Tube

red.

Tagi: · trening · Antoniów · obóz treningowy

· www.fun2run.pl · www.bialydom.net.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: drukarki do kodĂłw kreskowych safari Kenia montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław