ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Zbliża się zobowiązująca piątka

Napisany: 2014-01-30

Zbliża się zobowiązująca piątka

Przygotowania, rozmowy, działania organizacyjne - żmudna praca, której większość uczestniczek nie zna... Konieczna, by V Festiwal Kobiet w Bogatyni się odbył

Od lewej: Adam Balcer, Ryszard Czerwiński, Roman Piasecki (źródło: Adam Balcer)

V Festiwal Kobiet nabiera kształtu. W dniu 28 stycznia 2014 roku odbyło się spotkanie w Dolnośląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu z dyrektorem placówki Ryszardem Czerwińskim oraz menadżerem Punktu Informacji Europejskiej EUROPE DIRECT - Kłodzko, Romanem Piaseckim.
Organizatorów festiwalu reprezentował Adam Balcer, dyrektor Biblioteki Publicznej w Bogatyni, a zarazem prezes Stowarzyszenia Razem dla Bogatyni. Tematem rozmów był V Festiwal Kobiet - rozpoznawalna już marka kulturalna w Bogatyni.

Idea festiwalowa zyskuje nowych sympatyków oraz partnerów. Pan Ryszard Czerwiński oraz Roman Piasecki wyrazili zainteresowanie współpracą przy organizacji kolejne edycji. Przypomnijmy, że Festiwal Kobiet choć kierowany jest do mieszkańców gminy Bogatynia, to udział w nim - zarówno po stronie organizacyjnej, jak i uczestników - wykracza poza mikroregion. Toteż i wtorkowe rozmowy dotyczyły otwarcia festiwalu dla mieszkańców innych miejscowości. Być może, z czego się bardzo cieszymy, impreza zawita do innych powiatów. Postępy w przygotowaniach do festiwalu będziemy relacjonować Państwu na bieżąco. Przypominamy, że GÓRY IZERSKIE są partnerem medialnym Festiwalu. Ponadto patronują mu zaprzyjaźnione redakcje "Bogatynia.Info" (www.bogatynia.info.pl) i "ArtRadio" (104,8 FM, www.artradio.pl), a także TV Bogatynia i Biuletyn Informacyjny Bogatyni.

Już dziś zapraszamy do udziału w V Festiwalu Kobiet, który odbędzie się w czerwcu br.

red.

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: wyposażenie magazynów montaż haków holowniczych safari Kenia sprzątanie Wrocław