ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Do zakochania jeden krok

Napisany: 2014-02-06

Do zakochania jeden krok

Koncert walentynkowy pt. "Do zakochania jeden krok" 16 lutego br., o godz. 17 w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie (47 B)

Podczas koncertu usłyszymy największe miłosne przeboje (m. in. "Psalm dla Ciebie", "Serduszko puka"), które wykonają cztery wokalistki: Eliza Niebieszczańska, Natalia Lis oraz Martyna i Oliwia Gasiulewicz. Gościnnie wystąpi Paweł Podobiński, a koncert poprowadzi Ewelina Marciniak.

Wszystkie artystki, które zobaczymy na scenie od lat związane są z lokalnym środowiskiem muzycznym, i od lat szlifują swój talent pod okiem specjalistów. Biorą udział w licznych konkursach, zdobywając tam ważne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie też spróbowały swoich sił w popularnym programie telewizyjnym "Must be the music".

Dziewczyny poznały się dzięki koncertom organizowanym przez cieplicką Przystań Twórczą.
Kromnowska publiczność o ich talencie i niezwykłym uroku scenicznym miała okazję przekonać się już we wrześniu ubiegłego roku. Wyśpiewały wówczas w Artystycznej Galerii Izerskiej piosenki Agnieszki Osieckiej podczas koncertu zatytułowanego "Ludzkie gadanie". Po tym występie wciąż pytano mnie, czy kwartet jeszcze kiedyś wystąpi w AGI. Ten moment właśnie nadchodzi!

Cegiełki na koncert w cenie 10 zł można rezerwować pisząc na adres: galeria.izerska@gmail.com lub telefonując na nr 757 657 680. Można także kupić przed wejściem na koncert. lecz należy pamiętać - do wyczerpania limitu miejsc.

Czekamy na Was!

Violetta Pietrzak, AGI

Tagi: · Artystyczna Galeria Izerska · koncert · Kromnów

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: wyposażenie magazynów montaż haków holowniczych safari Kenia sprzątanie Wrocław