ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Podróż w czasie autostopem?

Napisany: 2014-03-21

Podróż w czasie autostopem?

Nie ma czasu na wahanie. Pakujcie plecak i w drogę! Startujemy z Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie 6 kwietnia 2014 r., o godz. 17

Kwartet na scenie w Artystycznej Galerii Izerskiej

To będzie podróż muzyczna. Ale nie potrzebujecie gitary. Podczas koncertu pod tytułem "Autostopem do PRL-u" wystąpią cztery młode, zdolne i znane już z kromnowskiej sceny wokalistki. Eliza Niebieszczańska, Natalia Lis oraz Martyna i Oliwia Gasiulewicz wyprawią słuchaczy „na stopa” w minioną epokę, do świata w zupełnie starym stylu. Zafundują powrót do rzeczywistości, o której często mówi się, że była szara i ponura. Ale przecież i wtedy ludzie byli młodzi, mieli marzenia, lubili się bawić, spotykać z przyjaciółmi, tańczyć na prywatkach niezapomnianych. Właśnie dla nich powstawały barwiące rzeczywistość przeboje.

Dziś nadarza się okazja, by starsi przypomnieli sobie to, co w PRL-u było kolorowe. Dla młodszych, którzy PRL znają jedynie z rodzinnych opowiadań, to będzie klimatyczna lekcja historii. Temat: co nieco o polskiej muzyce rozrywkowej.

Będzie można usłyszeć takie szlagiery, jak "Tyle słońca w całym mieście" Anny Jantar, czy "Chłopiec z gitarą" Karin Stanek. Jeżeli zaczynacie się kołysać na dźwięk samych tytułów, nie możecie odmówić sobie przyjemności posłuchania całych utworów. Nie może Was więc zabraknąć 6 kwietnia w Kromnowie. A jeśli nie znacie tych przebojów - warto je poznać, by nie dostać „lufy” z muzycznej historii.

Jak zdobyć bilet? Nabyć za 10 zł w Artystycznej Galerii Izerskiej już teraz, za dni kilka albo w dniu koncertu. Miejsca siedzące można zarezerwować przez adres: galeria.izerska@gmail.com.

Magdalena Sobczyk

Tagi: · Artystyczna Galeria Izerska · Kromnów · koncert

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: montaż haków holowniczych safari Kenia wyposażenie magazynów sprzątanie Wrocław