ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Jaja będą

Napisany: 2014-03-24

Jaja będą

...malowane! A do tego mydło i powidło

Koguta na wielkanocny stół wykonała Izabela Lipin

Wszystko to i jeszcze więcej tuż przed Wielkąnocą, 12 kwietnia 2014 r. Od południa w Artystycznej Galerii Izerskiej podczas Izerskiego Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich. Po udanym jarmarku bożonarodzeniowym czas na zakupy wielkanocne. Będzie okazja do pysznych, zdrowych i pięknych sprawunków.

Na kromnowskich straganach z pewnością znajdą coś interesującego ci, którzy chcą świątecznie udekorować swój dom. Zapowiedzieli się bowiem twórcy świątecznych (i nie tylko) ozdób, malarze i rzeźbiarze. Wielbiciele kwiatów i zieleni będą mogli nabyć gotowe kompozycje florystyczne i sadzonki roślin. Do tego będzie pysznie: ciasta, swojskie wędliny, sery, chleby, makarony, miody, naturalne soki i przetwory. Smakowicie?

A jak święta to prezenty! ;-) Na Izerskim Jarmarku nie zabraknie okazji, by zakupić je dla siebie i bliskich: niemały wybór biżuterii, ubrania, pachnące mydła i inne upominki. Oczywiście też ręcznie wykonane zabawki dla milusińskich. Strawę dla ducha zapewni stoisko z poezją.
Czegóż trzeba więcej, by wprowadzić się w radosny, świąteczny nastrój? Wystarczy tylko przybyć 12 kwietnia do Artystycznej Galerii Izerskiej.

Aha! Także tym razem możecie wziąć ze sobą pociechy. Nie będą się nudzić. Na bezpłatnych warsztatach rękodzieła - jeśli tylko zechcą - stworzą własną palmę wielkanocną lub kartkę świąteczną.

Do zobaczenia w Kromnowie!

Magdalena Sobczyk

Tagi: · Artystyczna Galeria Izerska · Kromnów

Linki: · Świąteczne zakupy w Galerii · FotoJarmark · galeriaizerska.blogspot.com

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: safari Kenia wyposażenie magazynów montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław