ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » iQLANDIA Liberec

Napisany: 2014-04-22

iQLANDIA Liberec

Świat niewiarygodnych eksperymentów, nauki i zabawy

Supernowoczesne Planetarium 3D, robot humanoidalny i setki innych niesamowitych eksponatów będących częścią dziesięciu wyjątkowych ekspozycji - oto nowe Centrum Wiedzy iQLANDIA. Z końcem marca otwarło swe podwoje w Libercu.

Podróż do wnętrza Ziemi to tylko jedna z atrakcji (źródło: iQLANDIA)

Zobaczysz tu taniec ogni i błyskawic, na własnej skórze doświadczysz, jak czują się ludzie podczas trzęsienia ziemi czy wichury, przejdziesz prawdziwy trening kosmonauty, dowiesz się także, jak działają rzeczy używane na co dzień. Wszystkiego doglądać będzie jedyny w Czechach, mówiący kilkoma językami, humanoidalny robot Thespian, który będzie reagować na każde Twoje skinienie.

Planetarium 3D wyposażone jest w najnowocześniejsze technologie. Podróż przez kosmos jest niezapomnianym przeżyciem. Możesz przemieszczać się z jednej galaktyki do drugiej, bezpiecznie obejrzeć Wielki Wybuch lub krążyć po orbicie z Jurijem Gagarinem. Jeśli masz więcej niż 12 lat, zdecydowanie nie możesz przegapić kontrowersyjnej ekspozycji o nazwie Seksmisja. Znajdziesz tam odpowiedź na wszystkie pytania związane z seksem oraz rozwiejesz wątpliwości na wiele tematów, które do tej pory były dla Ciebie tabu.

Dodatkowo codziennie w programie iQLANDII znajduje się rozrywkowy Science Show, natomiast podczas weekendów możesz poeksperymentować w laboratoriach.

Więcej informacji: www.iqlandia.cz

· www.iqlandia.cz/cz/uvodni-stranka · www.liberec.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: drukarki do kodĂłw kreskowych montaż haków holowniczych wyposażenie magazynów sprzątanie Wrocław