ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Zaprezentuj się profesjonalnie

Napisany: 2014-04-24

Zaprezentuj się profesjonalnie

Szkolenie PREZENTACJA 5-6 maja 2014 r. w Seifhennersdorf

(źródło: P-ZFST POGRANICZE)

Saksońska Fundacja Krajowa Przyroda i Środowisko - LaNU (Drezno) i Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" (Lubań) mają przyjemność zaprosić do udziału w bezpłatnym, polsko-niemieckim szkoleniu pt. "Prezentacja", które odbędzie się 5-6 maja 2014 r. w Seifhennersdorf w Niemczech.

Szkolenie jest organizowane w ramach projektu "Nowe drogi dla edukacji ekologicznej w Saksonii i na Dolnym Śląsku - projekt ramowy Trójnarodowej Sieci Edukacji Ekologicznej".

W edukacji ekologicznej jesteśmy bardzo uzależnieni od wsparcia finansowego partnerów publicznych i prywatnych. Ważne jest, jak prezentujemy siebie i nasze przedsięwzięcie. Aby odnieść sukces, trzeba ocenić, kogo przed sobą mamy i jakie preferencje mogłaby mieć ta osoba/instytucja. Ważne jest opracowanie przesłań kluczowych, aby pozyskać potencjalnych promotorów przedsięwzięcia. Pojawia się pytanie, w jaki sposób występować publicznie, jak się ubierać i w jaki sposób przekazywać przesłanie - w formie prezentacji elektronicznej, broszury, ulotki, czy może praktycznie - jako działanie w ramach projektu. Podczas seminarium poznacie narzędzia oraz cenne wskazówki, na co koniecznie należy zwracać uwagę podczas prezentacji. Zaprezentowane zostaną również możliwości takiego przygotowania prezentacji, aby nasze przesłania w odpowiedni sposób dotarły do odbiorcy/osoby/instytucji wspierającej.

Do udziału w tym szkoleniu zapraszamy edukatorów ekologicznych z Saksonii, z Dolnego Śląska i Górnych Łużyc (w szczególności z powiatów: bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego, jeleniogórskiego i miasta na prawach powiatu Jelenia Góra). Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Spotkanie będzie prowadzone w języku niemieckim, z tłumaczeniem symultanicznym na język polski. Organizatorzy zapewniają bezpłatne wyżywienie i nocleg. Uczestnicy we własnym zakresie i na własny koszt zapewniają dojazd.

Szczegółowy program szkolenia prezentujemy w załączeniu.
Zgłoszenia z Dolnego Śląska są przyjmowane do 25 kwietnia 2014 r., e-mailem na adres: tsee@pogranicze-csb.home.pl
Uwaga: Organizatorzy dysponują ograniczoną liczbą miejsc!

Szczegółowy program
Formularz zgłoszeniowy

KONTAKT:
Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze"
ul. Armii Krajowej 30, Lubań
tel. 757 215 077, www.pogranicze-csb.home.pl

Magdalena Guła, P-ZFST POGRANICZE

Projekt "Nowe drogi dla edukacji ekologicznej w Saksonii i na Dolnym Śląsku - projekt ramowy Trójnarodowej Sieci Edukacji Ekologicznej" jest realizowany przy dofinansowaniu przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

· www.pogranicze-csb.home.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: wyposażenie magazynów montaż haków holowniczych safari Kenia sprzątanie Wrocław