ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Opinia o Partnerstwie

Napisany: 2014-11-16

Opinia o Partnerstwie

Lokalna Grupa Działania PARTNERSTWO IZERSKIE chce poznać Waszą opinię

Analiza obszaru - ankieta dla mieszkańców terenu LGD Partnerstwo Izerskie

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Szanowni Państwo!
Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Izerskie, którego celem jest realizacja działań na rzecz rozwoju obszarów wiejskich na terenie gmin: Stara Kamienica, Zawidów, Gryfów Śląski, Zgorzelec, Lubomierz, Siekierczyn, Lwówek Sląski, Wleń, Lubań, Leśna, Olszyna, Platerówka, Mirsk, Nowogrodziec, Warta Bolesławiecka, Sulików, Świeradów-Zdrój kończy okres działania odpowiadający wdrażaniu środków pomocowych UE na lata 2007-2013.

Mając na względzie wielkość obszaru objętego działaniami LGD oraz liczbę ludności go zamieszkującą, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, dzięki której poznamy Państwa zdanie na temat kończącego się okresu programowania na terenie obszaru Partnerstwa Izerskiego, w szczególności Państwa miejscowości i gminy. Ankieta ta jest przeprowadzana we wszystkich siedemnastu gminach. Chcielibyśmy poznać Państwa opinię co się udało zrealizować, czy Państwa pomysły otrzymały dofinansowanie, jak zmienił się obraz Państwa miejscowości, czy pozostały jeszcze pomysły niezrealizowane.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z ankietą. Badanie to jest anonimowe (nie wpisujemy danych osobowych ani adresu). Prosimy jedynie o podanie wieku i płci osoby wypełniającej ankietę, co pozwoli nam na oszacowanie oczekiwań poszczególnych grup społeczeństwa. Liczymy na Państwa głos w sprawie rozwoju obszaru Partnerstwa Izerskiego. Prosimy o poważne potraktowanie ankiety i zwrócenie jej w określonym terminie. Szczegóły organizacyjne dotyczące odbioru ankiet podajemy na ostatniej stronie.

Z góry serdecznie dziękujemy za udział w ankiecie, zapraszamy do działania na forum Stowarzyszenia. O kolejnych działaniach dowiedzą się Państwo poprzez Urzędy Gmin, ze strony internetowej LGD (www.lgdpartnerstwoizerskie.pl), z prasy lokalnej i ogłoszeń.

Bożena Mulik
Prezes LGD Partnerstwo Izerskie

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Linki: · Nie bój się. Weź! · www.lgdpartnerstwoizerskie.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: montaż haków holowniczych regały magazynowe plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław