ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Wielki weekend na Wielkanoc

Napisany: 2015-02-20

Wielki weekend na Wielkanoc

Wiosenne spotkanie z lokalnymi twórcami i producentami żywności

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich odbędzie się w dniach 28-29 marca, w godzinach 11-17 w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich to cykliczna impreza, podczas której prezentują się regionalni twórcy. Zarówno profesjonalni, jak i amatorzy. Również producenci lokalnej, uczciwej i zdrowej żywności. Wystawcą może zostać niemal każdy - liczy się ciekawy asortyment oraz szybkość nadesłania zgłoszenia.
W związku z ogromnym zainteresowaniem wystawców wydarzeniem, a zarazem ograniczoną przestrzenią wystawienniczą, musimy wprowadzać ograniczenia ilości wystawców do około 45 osób.

Staramy się, aby oferowany asortyment był bardzo różnorodny, a co za tym idzie ciekawy dla każdego, kto nas odwiedzi. W końcu każda z osób szuka innych rzeczy i ma inny gust. Stawiamy jednak na jakość! Nie chcemy niczego, co powstaje masowo, co można kupić w każdym sklepie.
Jarmark odbywa się w zabytkowym wnętrzu dawnego ewangelickiego kościoła w Kromnowie - małej wici w gminie Stara Kamienica, z której już tylko kawałek do Jeleniej Góry czy Szklarskiej Poręby. Ilość osób, która przyjeżdża tu dwa razy do roku - kiedy odbywają się Izerskie Jarmarki - wielokrotnie przekracza liczbę mieszkańców tej wioski.

Jeśli chcesz zostać wystawcą podczas najbliższego Izerskiego Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich - przeczytaj uważnie regulamin. Jeśli się z nim zgadzasz - wypełnij kartę zgłoszenia i wyślij na adres: jarmark.izerski@gmail.com
Osoba odpowiedzialna za kontakt: Violetta Pietrzak, jarmark.izerski@gmail.com; tel. 785 243 673
Organizatorzy: Fundacja Harmonia Kultury, Fundacja Rozwoju Regionalnego KOBOLD, Gmina Stara Kamienica.

Regulamin Jarmarku
Karta zgłoszenia Jarmarku

Violetta Pietrzak
Artystyczna Galeria Izerska

Tagi: · Artystyczna Galeria Izerska · Kromnów

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: regały magazynowe montaż haków holowniczych plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław