ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Tokio w Bogatyni

Napisany: 2015-03-04

Tokio w Bogatyni

Jest szaro-srebrzysto-niebieskie z akcentami czerwieni

KOLORY TOKIO (fot. Henryk Dumin)

Bogatyński Ośrodek Kultury zaprasza do Galerii StopArt na wernisaż wystawy fotograficznej "Kolory Tokio". To artystyczny plon wyprawy autora - Henryka Dumina - do stolicy Japonii. Okiem antropologa kultury obserwował życie jednej z największych miejskich aglomeracji świata.

Na kilkudziesięciu fotogramach przedstawione zostały znane budowle: pałac cesarski, chramy shinto i nowoczesne dzielnice. Toczy się w nich codzienne życie, zwykła rzeczywistość jednego z najpracowitszych narodów świata. Na fotografiach zobaczymy samurajów i piękne kobiety, ultranowoczesne formy architektury i tradycje, które nadają ton życiu miasta.
Autor twierdzi, że Tokio jest szaro-srebrzysto-niebieskie z akcentami czerwieni. Zapraszamy do Bogatyńskiego Ośrodka Kultury, aby się o tym przekonać.

Ekspozycja została zorganizowana przy współpracy Wrocławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Dotychczas była prezentowana w Wydziale Kultury Ambasady Japonii w Warszawie, w Czechach i wielu miastach Polski. Podczas wernisażu odbędzie się degustacja sushi oraz towarzyszyć będzie pokaz procesu powstawania oryginalnej japońskiej potrawy.

Zapraszamy 6 marca 2015 r., o godz. 18 do Bogatyńskiego Ośrodka Kultury w Bogatyni, przy ul. II Armii Wojska Polskiego 1.
Wstęp wolny.

Kolory Tokio w Bogatyni

Źródło: BOK

Tagi: · wernisaż wystawy · wystawa fotograficzna · wystawa

· bok.art.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: montaż haków holowniczych plomby gwarancyjne regały magazynowe sprzątanie Wrocław