ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Muzyczny weekend

Napisany: 2015-05-31

Muzyczny weekend

Posłuchaj dobrej muzyki w dobrym miejscu

ATELIER WOLIMIERZ w Pobiednej zaprasza na weekend (dla wielu z pewnością wydłużony o dwa dni). Gospodarze tego wyjątkowego klubu muzycznego, a zarazem warsztatu przygotowali niezwykłą gratkę - dwa koncerty dzień po dniu, uznanych i nietuzinkowych muzyków.

Nat Osborn Band i Gonsofus

Koncert 5 czerwca 2015 r. godz. 20

Nat Osborn Band (źródło: Atelier Wolimierz)

Pochodzący z Nowego Jorku Nat Osborn to niespokojna dusza. Studiował grę na tabli w Indiach, grał na gitarze na ulicach Budapesztu, pisał utwory na hiszpańskich balkonach, wypełniał po brzegi miejsca koncertowe w całym Nowym Jorku i został deportowany z Wielkiej Brytanii, a to wszystko przed ukończeniem 25. roku życia.
To naturalny i płodny kompozytor. Jego płynność w przechodzeniu przez gatunki tworzy niepowtarzalny i naprawdę oryginalny dźwięk.
Z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem performera, tekściarza oraz lidera zespołu, w 2011 roku Osborn zebrał silny siedmioosobowy zespół The Nat Osborn Band.
Chrapliwy wokal i euforyczne hooki Osborna, połączone ze zintegrowaną sekcją rytmiczną i mocną trzyczęściową sekcją dętą, zapewniły im komplety na koncertach w Rockwood Music Hall, Brooklyn Bowl, Galerii Cameo i wielu innych miejscach w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych. Występując z takimi artystami jak Paul Simon, Wynton Marsalis, Ludacris i Marc Broussard, doświadczeni koledzy z zespołu Osborna stworzyli niezaprzeczalnie wysokiej klasy grupę z prawdziwie urzekającym brzmieniem.
Producent Alex Bilowitz (Jose James, Diane Birch, Leighton Meester), Osborn i odurzająca mieszanka najlepszych muzyków Nowego Jorku, mistrzowsko uchwycili wizję Osborna w debiutanckim albumie zespołu, "The King and the Clown". Album nagrany w 2011 roku w studiach Mission Sound i Eusonia, zmiksowany przez laureata nagrody Grammy, Scotta Jacoby (John Legend, Fabolous, Vanessa Hudgens ) i zmasterowany przez Emily Lazar (The Shins, Foo Fighters, Vampire Weekend) zapewnia, że przyszłość The Nat Osborn Band wygląda bardzo obiecująco…

Początkowe reakcje na zespół oraz album były zdecydowanie pozytywne:
"Siedmioczęściowy jazzowo- popowy zespół z Nowego Jorku zdobył publiczność od samego początku swoją wiodącą sekcją dętą, rytmicznymi bitami i soulowym wokalem za klawiszami."
Pick up Productions, DC

"Naturalny talent do aranżacji - Osborn z pewnością odcisnął swoje piętno na Galerii Cameo. Można się spodziewać wielkich rzeczy po tym niezwykle utalentowanym muzyku i kompozytorze."
Nick Williams, flushthefashion.com

"Niemożność zaszufladkowania Osborna w jednym konkretnym gatunku przyczyniła się do jego atrakcyjności- spektakularne tryby wokalne, kołyszące i egzotyczne melodie sekcji dętej, spektralne harmonie, a nawet bluesem napędzane gitarowe szaleństwa; Osborn mieści to wszystko w swoich napakowanych aranżacjach."
Nick Williams, flushthefashion.com

Nat Osborn Band

  • Nat Osborn - vocals/keyboard
  • Dustin Carlson - guitar
  • Mike Parker - bass
  • Damian Niewinski - drums


http://www.natosborn.com
https://www.facebook.com/natosbornmusic

Bilety: 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu koncertu
Strona wydarzenia na FB

Atelier Wolimierz przy ul. Dworcowej 75 w Pobiednej (obok Stacji Wolimierz)

Dani Dorchin

Koncert 6 czerwca 2015 r. o godzinie 20

Dani Dorchin (źródło:Atelier Wolimierz)

Dani Dorchin z Izraela, a gra american country blues. Chwalony za multiinstrumentalista uważany jest za jednego z najbardziej zdolnych myzuków grających bluesowe klasyki - wciąż żywą muzykę.

Bilety: 15 zł
Strona wydarzenia na FB

Atelier Wolimierz przy ul. Dworcowej 75 w Pobiednej (obok Stacji Wolimierz)

 

W imieniu organizatorów - Z A P R A S Z A M Y !

red., źródło: Atelier Wolimierz

Tagi: · koncert · wydarzenia kulturalne · Wolimierz

Linki: · Naucz się spawać! · http://www.atelierwolimierz.org

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: montaż haków holowniczych regały magazynowe plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław