ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Rowerowy bank

Napisany: 2015-07-06

Rowerowy bank

Stwórz swoją trasę na wycieczkę rowerową i wygraj rower!

Konkurs na najciekawszą trasę rowerową z cenną nagrodą!

Wrocławska firma EACTIVE wiemy jak zachęca wszystkich miłośników podróży i aktywności na świeżym powietrzu do udziału w konkursie na najciekawszą trasę rowerową - BANK TRAS. Główną nagrodą jest oryginalny rower poziomy wyprodukowany przez firmę Velogic.

Zadanie konkursowe może przypaść do gustu każdemu, kto ceni aktywność fizyczną, a także ma w sobie żyłkę podróżnika i chętnie odkrywa nowe miejsca. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  • przejechać swoją trasę na rowerze
  • wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie organizatora i przesłać niezbędne załączniki (mapę trasy z zaznaczonymi atrakcjami oraz maksymalnie 5 zdjęć z najciekawszych miejsc z wycieczki)

Prawda, że proste?

Pomysłodawca trasy, który prześle najciekawsze zgłoszenie, otrzyma cenną nagrodę – atrakcyjny rower poziomy! Dodatkowo z 20. najlepszych prac stworzony zostanie przewodnik "Bank Tras", czyli zbiór najciekawszych tras rowerowych na terenie Polski. Zostanie udostępniony w internecie, wraz z imionami i nazwiskami autorów. W ten sposób konkurs promuje aktywności i rozpowszechnienie wiedzy o regionalnych walorach turystycznych i kulturowych.

Patronat nad konkursem objęły: TTG Dziennik Turystyczny i Akademickie Radio LUZ.

Szczegóły dotyczące konkursu, regulamin oraz formularz konkursowy dostępny jest na stronie organizatora. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: konkurs@eactive.pl do 31 sierpnia 2015 r.
Konkurs jest dwuetapowy – pierwszym jest przesyłanie prac, z których wybranych zostanie 20 najlepszych, a drugi to głosowanie na zwycięzcę na stronie organizatora, które potrwa do 30 września 2015 r.

Zapraszamy do udziału!

Źródło: EACTIVE wiemy jak

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: regały magazynowe montaż haków holowniczych plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław