ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Smaruj Narty Salomonowe

Napisany: 2015-11-19

Smaruj Narty Salomonowe

Kalendarz zawodów Salomon Nordic Sunday 2016 bez Gór Izerskich

(fot. Stacja Jakuszyce)

Nadchodzący, VII sezon cyklu Salomon Nordic Sunday w 2016 roku to kilka istotnych zmian. W styczniu i w lutym zawodnicy rywalizujący w popularnym SNS-ie spotkają się w Dusznikach-Zdroju na Jamrozowej Polanie oraz na wiślańskiej Kubalonce. W nowym roku - skromna ilość startów, ale z kilkoma ciekawymi nowościami.

Zacznijmy jednak od terminarza:

  • 24 stycznia 2016 r. - Duszniki-Zdrój // Jamrozowa Polana
  • 31 stycznia 2016 r. - Wisła // Kubalonka
  • 14 lutego 2016 r. - Duszniki-Zdrój // Jamrozowa Polana

Do ostatniej chwili ważyły się losy ewentualnego startu w Jakuszycach. - Niestety z wielu powodów w tym sezonie w Jakuszycach SNS się nie pojawi, ale to tylko chwilowa zmiana i wkrótce powinniśmy wrócić w Góry Izerskie - zapowiadają organizatorzy cyklu.

Teraz o kolejnej ważnej decyzji. W tym roku, ze względu na jedynie trzy biegi i ewolucję cyklu oraz pojawienie się w nowych miejscach, organizatorzy rezygnują z klasyfikacji generalnej. - Ale zaznaczamy - to stan przejściowy i dotyczy jedynie tego sezonu - podkreślają.

(fot. Stacja Jakuszyce)

Czas na kilka słów o nowościach.
Po pierwsze i po raz pierwszy: każdy zawodnik na mecie, każdego z trzech biegów otrzyma pamiątkowy medal. Ekipa SNS-a pracuje nad takim modelem medalu, by dwa lub trzy medale dały się połączyć, jak puzzle, w jedną całość. Oczywiście każdy medal z osobna też będzie swoistą całością.
Pojawi się pakiet startowy, a więc drobny gadżet od marki Salomon dla każdego. Będzie oczywiście także coś energetyzującego i krzepiącego.

W 2016 roku będą też doskonale znane zawodnikom SNS-a atrakcje: losowanie cennych nagród od Salomona, bufet na mecie, a w Dusznikach prawdopodobnie także ognisko.

Zapisy na wszystkie trzy biegi w ramach cyklu Salomon Nordic Sunday rozpoczną się na początku grudnia 2015 roku. Wtedy też na stronie internetowej cyklu (sns-nartybiegowe.pl) pojawi się regulamin SNS-a.

Szefowie SNS-a zapowiadają, że jeszcze w tym roku postarają się przygotować projekt medalu i informacje o zawartości pakietu startowego.

Redakcja SNS Narty Biegowe

Tagi: · zima · narty biegowe · biegówki

· sns-nartybiegowe.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: regały magazynowe plomby gwarancyjne montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław