ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Kije za wpisowe

Napisany: 2015-12-07

Kije za wpisowe

Rozpoczęły się zapisy na biegi Salomon Nordic Sunday

(fot. Amer Sports Polska)

Można już zapisać się na każdy z trzech biegów cyklu Salomon Nordic Sunday dla amatorów narciarstwa biegowego. W tym sezonie w zawodach czeka na biegaczy kilka nowości, np. (aż) dwa biegi na Jamrozowej Polanie. Dodatkowo medale dla każdego na mecie oraz po 150 par kijów na każde zawody, dla tych którzy zapiszą się najszybciej.

UWAGA! W tym sezonie każdy zawodnik na biegi SNS-a zapisuje się od nowa, nawet, gdy już posiada numer startowy. - Starą bazę danych dezaktywowaliśmy i rozpoczynamy nowe zapisy - informują organizatorzy.

Zapisujemy się osobno na każdy z trzech biegów (przypomnijmy: Jamrozowa Polana - 24 stycznia 2016 r., Kubalonka - 7 lutego 2016 r. i ponownie Jamrozowa Polana - 14 lutego 2016). Jeżeli macie swój numer startowy (koszulkę z poprzednich sezonów) - podajecie go przy rejestracji. Jeżeli nie macie - otrzymacie nowy (dodatkowa jednorazowa opłata 30 zł - raz na cały sezon).

Zapisy na poszczególne biegi znajdziecie pod następującym adresem: sns-nartybiegowe.pl/zapisy

Pierwszych 150 osób zapisanych i wnoszących opłatę na poszczególny bieg otrzyma w ramach pakietu startowego kije marki Salomon!

(fot. Stacja Jakuszyce)

Jeszcze kilka informacji o regulaminowych nowościach. Jak już informowaliśmy, w tym sezonie nie będzie klasyfikacji generalnej. Jak zapewniają organizatorzy, to tylko sytuacja przejściowa - za rok generalka wraca.
Zmienia się nieco wysokość wpisowego. Do trzech dni przed biegiem, jego wysokość to 50 zł. Później będzie to już 60 zł. Wyjątkiem są obcokrajowcy, który mogą płacić 50 zł w dniu zawodów, ze względu na wysokie koszty międzynarodowych transferów międzybankowych.
Za wyższe startowe będzie więcej świadczeń: wspomniany medal dla każdego po każdym biegu (może uda się je tak zaprojektować, by z trzech medali złożyć później jeden nowy) i kije biegowe Salomona.
Pamiętajcie, że za start na Jamrozowej Polanie wnosicie wpisowe na inne konto, niż za start na Kubalonce. Numery kont i wzory tytułów przelewu znajdziecie w regulaminie na stronie cyklu.

A na koniec jeszcze jedna nowość. Jako, że w tym sezonie ściganie tylko w ośrodkach, gdzie i tak między dwoma biegami na trasę wyjeżdża ratrak, jako pierwsza startować będzie łyżwa. Potem przerwa na kosmetykę tras i start klasyków.

Źródło: redakcja SNS-NartyBiegowe.pl

Tagi: · zima · biegówki · narty biegowe

Linki: · Smaruj Narty Salomonowe · Biegaj na nartach · Narciarstwo w Jakuszycach · sns-nartybiegowe.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: montaż haków holowniczych regały magazynowe plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław