ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Biegowy Sylwester

Napisany: 2015-12-28

Biegowy Sylwester

Nie będzie Biegu Sylwestrowego Fischer Night na nartach. Będzie Bieg Sylwestrowy bez nart!

Charytatywny Biegu dla Romka w kwietniu w 2015 w Jakuszycach (źródło: Bieg Piastów)

W izerskich Jakuszycach można powitać rok 2016 w biegu. Wyjątkowo bez nart. O godz. 2350 na Polanie Jakuszyckiej rozpocznie się BIEG SYLWESTROWY na dystansie 7 kilometrów.
To będzie nie tylko rywalizacja sportowa, ale i zabawa oraz sportowo-towarzyskie przywitanie Nowego Roku. Trasa (Górny i Dolny Dukt) nie jest zbyt wymagająca (za dnia nawet bardzo widokowa). Limit czasu wynosi 90 minut. Trasę każdy da radę pokonać nawet szybkim marszem.
Organizatorzy - stowarzyszenie BIEG PIASTÓW - zachęcają, by ubrać się w stroje karnawałowe, przynajmniej ich elementy. Warto, bo zawodnicy, których stroje zostaną docenione jako najciekawsze, otrzymają nagrody-niespodzianki. Puchary będą czekać na najszybszych, a medale i ciepły posiłek na mecie - na wszystkich, którzy ukończą bieg.
BIEG PIASTÓW w budynkach na Polanie Jakuszyckiej przygotuje 3 pomieszczenia dla biegaczy, w których będą mogli wspólnie spędzić czas.
Wpisowe: 50 zł, 31 - grudnia 80 zł. Zapisy na stronie www.datasport.pl i www.bieg-piastow.pl.

W Jakuszycach można biegać przez cały rok. Także, kiedy śnieg za słaby na narty, jak podczas Biegu dla Romka (źródło: Bieg Piastów)

Jeśli ktoś był zapisany na Bieg Sylwestrowy Fischer Night na nartach (odwołany z powodu braku śniegu), może zwrócić się o zwrot wpisowego lub zgłosić się na Bieg Sylwestrowy na nogach z zaliczeniem opłaty (różnica zostanie zwrócona). Wpisowe na bieg bez nart jest niższe, bo koszty przygotowania trasy są mniejsze.
Organizatorzy proszą biegaczy, by zabrali ze sobą doskonałe humory. Wszak chodzi o dobrą zabawę i sympatyczne, wspólne powitanie roku 2016!

Bieg Sylwestrowy odbędzie się zamiast biegu na 10 km na nartach, który został odwołany z powodu braku śniegu. To będzie jeden z dwóch biegów w Polsce, rozgrywanych w noc sylwestrową (drugi w Nałęczowie) i jeden z nielicznych w świecie.

Pamiętajcie, by zabrać na trasę latarki-czołówki!

Zapraszamy!

Źródło: BIEG PIASTÓW

Tagi: · zima · Bieg Piastów · zima

Linki: · Piknikowe zawody za 7 tys.! · www.datasport.pl · www.bieg-piastow.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: regały magazynowe montaż haków holowniczych plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław