ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Najtaniej do 30 kwietnia

Napisany: 2016-04-27

Najtaniej do 30 kwietnia

Zapisy na Letni Bieg Piastów trwają od niemal miesiąca. Za chwilę będzie drożej

Letni Bieg Piastów 2015 (fot. Michał Luch, Źródło: BIEG PIASTÓW)

Stowarzyszenie BIEG PIASTÓW zaprasza do udziału w Jakuszyckiej Dziesiątce, Jakuszyckim Półmaratonie i Jakuszyckim Ultramaratonie, które składać się będą na Letni Bieg Piastów. Termin zawodów to 6-7 sierpnia 2016 r.. Najniższe opłaty startowe obowiązują do soboty, 30 kwietnia br. Miejscem startu i mety zawodów będzie oczywiście Polana Jakuszycka w Szklarskiej Porębie.

Prawie tysiąc biegaczy z całej Polski uczestniczyło w Letnim Biegu Piastów 2015. W bieżącym roku też zanosi się na wysoką frekwencję. Od rozpoczęcia zapisów 1 kwietnia, na listy startowe wpisało się około 400 zawodników. Największym zainteresowaniem cieszy się półmaraton. Limit na ultramaraton (100 miejsc) na 50 km został bardzo szybko wyczerpany.

Letni Bieg Piastów rozgrywany jest co roku na pięknych trasach w Górach Izerskich. Jak na bieg górski, należy do łatwych. Nawet niezbyt zaawansowani biegacze są w stanie ukończyć go bez większych problemów, zwłaszcza Jakuszycką Dziesiątkę (bieg na ponad 10 km).

Letni Bieg Piastów 2015 (fot. Michał Luch, Źródło: BIEG PIASTÓW)

Stowarzyszenie Bieg Piastów 30 kwietnia o godz. 10 zaprasza na wycieczkę biegową po trasie "Dziesiątki". Jest bezpłatna, nie trzeba się nigdzie zapisywać – wystarczy stawić się na godz. 10 na Polanie Jakuszyckiej, obok biura Biegu Piastów. Podobna wycieczka biegowa na trasie Jakuszyckiego Półmaratonu odbędzie się 3 maja, we wtorek. Początek również o godz. 10 na Polanie Jakuszyckiej.

Zapisy na Letni Bieg Piastów pod adresem www.datasport.pl . Do końca kwietnia wpisowe na Jakuszycką Dziesiątkę i Jakuszycki Półmaraton wynosi 50 i 60 zł, a później już 60 i 80 zł. Więcej informacji na www.bieg-piastow.pl .

Źródło: BIEG PIASTÓW


Tagi: · Bieg Piastów · Jakuszyce · zawody biegowe

Linki: · Letni, a jak zimowy · Nowe maratony w Jakuszycach · Z Biegiem Piastów · www.bieg-piastow.pl · www.datasport.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: montaż haków holowniczych plomby gwarancyjne regały magazynowe sprzątanie Wrocław