ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » W poszukiwaniu piękna

Napisany: 2016-05-10

W poszukiwaniu piękna

W nyskim oglądaniu filmów, na wystawie plastycznej, podczas gali recytatorów

Środa w tym tygodniu będzie szczególna. Rozpoczynamy pod naszą zieloną kopułą projekcje w ramach XIII Międzynarodowego Nyskiego Festiwalu Filmowego. Na wszystkie seanse wstęp wolny! Rolki zaczynają się kręcić o godz. 1701 i o godz. 1901. Festiwalowo gramy od środy do piątku włącznie. W sobotę o godz. 1701 wielka gala i rozdanie nagród! A w niedzielę o godz. 1701 specjalny pokaz nagrodzonego filmu. Nie ma wymówek! Musicie być!

Również majowo zapraszamy wszystkich, którzy wolą obrazy nieruchome. Nie do MDK wprawdzie, ale tuż obok, do klubu Afirmacja przy ul. Partyzantów 2. Uroczyste otwarcie (godz. 12) wystawy pt. "W poszukiwaniu piękna", na którą złożą się prace uczestników zajęć koła plastycznego MDK "Pod kopułą".

Szczególnie zapraszamy wszystkich na piątek. Będzie wprawdzie trzynasty, ale wystarczy splunąć przez lewe ramię i będzie dobrze. Będzie wręcz cudnie! Artystycznie. O godzinie 17 wystartuje Koncert Galowy Laureatów Konkursów Recytatorskich. Wystąpią w jego trakcie najlepsi zgorzeleccy recytatorzy. Uwaga! Bez względu na wiek! Zapowiada się więc smakowity piąteczek, czy tam piątunio. Będziecie?

 

Źródło: MDK Zgorzelec

Tagi: · wydarzenia kulturalne · Zgorzelec

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: plomby gwarancyjne montaż haków holowniczych regały magazynowe sprzątanie Wrocław