ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Przez Rudawy

Napisany: 2016-09-18

Przez Rudawy

Tegoroczna edycja tradycyjnego rajdu górskiego KARKONOSZE powiedzie przez Rudawy Janowickie

Od początku września trwają zapisy chętnych do udziału w XVIII Międzynarodowym Rajdzie Górskim Euroregionu NYSA "Karkonosze 2016". W rajdzie będzie mogło uczestniczyć około 300 osób.
Zapisy do wyczerpania miejsc lub do 28 września br.. Do tej pory na rajd chęć uczestnictwa zgłosiło bez mała 150 osób, które przysłały już karty uczestnictwa i dokonały wpłaty wpisowego.

Najliczniej obsadzone są trasy cztero- i trzydniowe. Zgłoszenia drużynowe napłynęły z Białegostoku, Gdańska, Szczecina, Zabrza, Katowic, Bolesławca, Bogatyni, a indywidualne z wielu miast Polski i zagranicznych.

Miłośników górskich wędrówek zachęcamy do uczestnictwa w Rajdzie. Będzie doskonałą okazją do podziwiania niesamowitej przyrody polskich i czeskich Karkonoszy oraz Rudaw Janowickich. W sobotę, 8 października o godz. 15 w hali widowiskowo-sportowej w Karpaczu spotkają się wszyscy uczestnicy Rajdu na wspólnym posiłku i podsumowania rajdu. Odbędą się wówczas finały współzawodnictwa rajdowego, zostaną wręczone puchary, medale i nagrody rzeczowe dla najlepszych turystów w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. To także świetna okazja do spotkania się z wielką turystyczną bracią - najlepsza forma integracji, wymiany doświadczeń, dzielenia się wrażeniami i wzajemnych inspiracji.

Żadnego górzysty nie powinno wówczas zabraknąć!

red., źródło PTSM/O Lubań

Tagi: · rajdy górskie · wędrówki

Linki: · KARKONOSZE 2016

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: montaż haków holowniczych regały magazynowe plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław