ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Było  » Przemaszerowali izersko!

Napisany: 2017-02-02

Przemaszerowali izersko!

Górska wędrówka narciarska z Jakuszyc do... Jakuszyc

Niemal 50 osób spędziło 28 stycznia 2017 r. maszerując na nartach i podziwiając pejzaże pięknych Gór Izerskich.

Sobotni poranek w Jakuszycach przywitał na rewelacyjną pogodą, jednak z każdym kilometrem pokonywanej trasy aura zmieniała się na niekorzyść. Coraz większa wilgotność powietrza i wzmagający się mróz. Na szczęście nie były aż tak dokuczliwe, by popsuć nam plany. Pod koniec marszu, kiedy pokonaliśmy trasę z Polany Jakuszyckiej przez Rozdroże pod Cichą Równią, Izerską Łąkę i dotarliśmy do Orla, każdy mógł posilić się kiełbaską i ogrzać przy ognisku.

Niewątpliwą atrakcją narciarskiego Marszu Izerskiego było losowanie voucherów na zakupy w sklepach, pobyty w hotelach, treningi itp. Organizatorom udało się je pozyskać dzięki uprzejmości wielu osób, organizacji, stowarzyszeń i klubów:
ASW - Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego, Strong House - Jelenia Góra, 2befit.pl CH Sudecka, Berserkers Team Jelenia Góra, Chrobry Głogów, Szkoła pływania Na Fali - Justyna Nowak, BeBeauty natural, Hotel & Restauracja Madelaine, Sprytna Gosposia Catering KFC Jelenia Góra Carrefour oraz Magdalena Talarczyk Photography i Agata Ryżewska Fotografie, sklep Stacja Jakuszyce, Karolina Trzaska, Tomasz Jurczak - treningi narciarskie, Piotr Skowron - trening narciarski.

Każdy z uczestników otrzymał zasłużony medal, a całe wydarzenie odbyło się w znakomitej atmosferze. Chyba każdy, kto zdecydował się na II Marsz Izerski wrócił do domu zadowolony, a za rok wróci na trasę przyszłorocznej edycji Marszu Izerskiego.

Źródło: Natalia Surdyk

Tagi: · biegówki · trasy narciarskie · narty biegowe

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: plomby gwarancyjne montaż haków holowniczych regały magazynowe sprzątanie Wrocław