ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Muzyka czeka

Napisany: 2017-02-23

Muzyka czeka

Mandolina jak dziewczyna – warta grzechu

(źródło: MDK Zgorzelec)

Lubisz muzykę? Chci(a)łabyś się nauczyć gry na jakimś instrumencie? Jesteś uparta/-y i cierpliwa/-y? Marzysz o występach na scenie? W Zgorzelcu mają dla Ciebie propozycję!

Osławiona i utytułowana Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów im. Tadeusza Grudzińskiego czeka na młodych ambitnych, chcących się nauczyć gry na różnego rodzaju instrumentach, poznać rówieśników i przeżyć swoją przygodę z muzyką.

Orkiestra ogłasza zapisy chętnych (dzieci i młodzież w wieku szkolnym).
Na zajęcia muzyczo-edukacyjne można się zapisać codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 14 do 17. w sali prób orkiestry, w budynku Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu, przy ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 8.
Nauka gry na poszczególnych instrumentach odbywa się codziennie od poniedziałku do piątku między godz. 14-18. W piątki od godz. 18, a w soboty w godz. 10-12 odbywają się próby całego zespołu.

Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów powstała w zgorzeleckim Miejskim Domu Kultury w 1989 r. Założycielem, aranżerem i dyrygentem był Śp. Tadeusz Grudziński. Aktualnie orkiestrą kieruje Dominik Lewicki. Zespół ma w swoim repertuarze kilkaset utworów z różnych gatunków muzyki polskiej i światowej.

Źródło: MDK Zgorzelec

· mdk.zgorzelec.eu

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: regały magazynowe montaż haków holowniczych plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław