ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Kino na trawie

Napisany: 2017-08-11

Kino na trawie

Letnie kino na koniec wakacji

Jak będzie padać to skucha. A jak nie będzie? Trzeba być dobrej myśli! Pozytywne nastawienie – pomoże. Przydadzą się także pledy, kocyki, śpiwory, ciepłe swetry, że o majtach tylko wspomnimy. Sierpień sierpniem, ale wieczory bywają chłodne. A właśnie wieczorami, a dokładnie o godz. 21, rozpoczynać się będą seanse letniego kina przy MDK Zgorzelec. Na trawniku przy północnej ścianie gmaszyska. O jakość artystyczną repertuaru zadbało kino PozaNova. Oto jak on się przedstawia...

12 sierpnia 2017 r.
Mężczyzna prawie idealny – komedia romantyczna
Henrik i Tone bardzo się kochają. Ich związek właśnie wkracza w nową fazę. Niedawno wprowadzili się do nowego mieszkania, kupili niezły samochód, a przede wszystkim spodziewają się pierwszego dziecka. Ale 35-letni Henrik przechodzi kryzys tożsamości. Z jednej strony, chce ignorować dorosłość i spędzać czas na wygłupach z przyjaciółmi. Z drugiej – musi wreszcie stać się mężczyzną i zadbać o Tone i dziecko. Niezdolność do wyrażania własnych emocji, a zwłaszcza nieumiejętność ich komunikowania, prowadzi Henrika do dziecinnego buntu, który staje się zagrożeniem dla jego relacji z Tone. Czy ten prawie mężczyzna wreszcie dojrzeje, czy też jego związek się rozpadnie?

18 sierpnia 2017 r.
Cyganka Aza film niemy z 1926 roku i muzyka na żywo w wykonaniu zespołu KWARTER JORGI
Muzyka przygotowana do filmu oparta jest na motywach cygańskich oraz melodiach ludowych. To koncert folkowy, łączący różne tradycyjną muzykę europejską z jazzową improwizacją i z energią akustycznego, rockowego grania. Przygotowanie kompozycji muzyki do filmu – Waldemar Rychły, Kwartet Jorgi.

2 września 2017 r.
Powrót do Montauk – miłosny, obyczajowy
Pisarz Max Zorn, mężczyzna po sześćdziesiątce, w trakcie trasy promującej jego książkę w Nowym Jorku spotyka kobietę, której nigdy nie zapomniał. Wspólnie spędzają weekend. Minęło 17 lat od ich ostatniego spotkania. Czy jest jeszcze przed nimi wspólna przyszłość?

Wszystkie projekcje filmów oraz koncert BEZPŁATNE!

Źródło: MDK Zgorzelec

Tagi: · Zgorzelec · Górne Łużyce · konkurs

Linki: · JAKUBY - święto artystów ulicy · Po polskiemu o jakubowych zbytkach · Byle dopłynąć · mdk.zgorzelec.eu

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: blokady skrzyni biegów plomby gwarancyjne regały magazynowe sprzątanie Wrocław