ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Bieg na dwóch piastach

Napisany: 2017-09-29

Bieg na dwóch piastach

Grubo ponad osiem setek rowerów przejedzie 119 izerskich kilometrów

Rowerowy Bieg Piastów 2016, na trasach w Górach Izerskich ze startem i metą na Polanie w Jakuszycach (źródło: stow. BIEG PIASTÓW)

Rowerowy Bieg Piastów 30 września br., od godz. 10.
Stowarzyszenie BIEG PIASTÓW prosi wszystkich, którzy znajdą się w sobotę na trasie RBP, o uwagę, zachowanie zasad bezpieczeństwa i wyrozumiałość. Przeprasza, jeśli zawody w jakikolwiek sposób utrudnią komuś wycieczkę, spacer czy trening, bądź spowodują jakiekolwiek inne utrudnienia.

Rowerzyści pojadą na dystansach 19, 41 i 58 kilometrów. Wszystkie 820 miejsca na listach startowych są zajęte od ponad dwóch tygodni przez zawodników z różnych stron Polski oraz z Czech i Austrii. Dla dzieci zorganizowana zostanie Rowerowa Wyprawa na dystansie około 1 km. Wciąż jeszcze są wolne miejsca, zatem zapraszamy dzieci do startu!

Trasa RBP 17

Rowerzyści, którzy ukończą w sobotę wyścig na najdłuższym dystansie, a wcześniej przebiegli zimowy Bieg Piastów i Letni Bieg Piastów na 50 km, zostaną uhonorowani statuetkami Wielkiego Jakuszyckiego Szlema.

W trakcie RBP odbędzie się akcja charytatywna – zbiórka pieniędzy na leczenie dziesięcioletniego Bartka, u którego zdiagnozowano nowotwór złośliwy kości – mięsak Ewinga. Nie wiadomo, jak będzie dalej wyglądała jego sprawność fizyczna, jeśli nie będzie leczony w odpowiedni sposób, co wiąże się z kosztami.

Źródło: stow. BIEG PIASTÓW

Tagi: · Bieg Piastów · rower · Jakuszyce

Linki: · Poznaj Góry Izerskie na rowerze! · Trasy rowerowe w okolicy Szklarskiej Poręby · Z Biegiem Piastów · bieg-piastow.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: plomby gwarancyjne regały magazynowe montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław