ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Wielki świat Św. Mikołaja

Napisany: 2017-11-21

Wielki świat Św. Mikołaja

Wszystko gotowe, można zaczynać, zatem Mikołaju czas ruszać!

MAGICZNY ŚWIAT ŚW. MIKOŁAJA w niedzielę, 3 grudnia 2017 r., w godz. od. 15 do 18.

Kowal nie lada się natrudził, żeby sprostać zadaniu. Podołał. Renifery podkute. Elfy zakupiły na wyprzedaży w pewnej sieciówce nowe kubraczki. Choć z przeceny, to całkiem fajne. Dzwoniły z zapewnieniem, że są gotowe.
Tylko szef jeszcze siedzi w fakturach i przelicza, sprawdza, wykreśla. Prosił jednak, żeby przekazać, żeby się nie martwić – zdąży.
Telefony się urywają, pod chatę wciąż podjeżdżają ciężarówki. Producent worków marudzi, że może się nie wyrobić. Niechby spróbował! Przecież u nas już wszystko zaplanowane.

Zatem Św. Mikołaju, szykuj się w drogę, bo my czekamy na cię w niedzielę, 3 grudnia, od godz. 15. Elfy mówią, że to najlepsza pora, bo wtedy dzieci bawią się najchętniej. A jak już będą rozbrykane, że ho ho... Do akcji wkroczy Święty Mikołaj. Będzie się bawił z dziećmi, pozował do zdjęć, a przede wszystkim wręczy prezenty. Oczywiście tym, których rodzice zapewnią, że można, że Krzyś, Zdziś i Kornelka zasłużyli.

Podczas tej hulanki będzie można kupić ozdoby choinkowe i powcinać przepysznych wypieków. A buzię – pomalować. Albo bombkę. Albo piernika przyozdobić.
Zajęć do wyboru będzie bez liku.

Potem, jak zrobi się już ciemno, wszyscy razem roześmianym pochodem ruszą na skwer Popiełuszki, gdzie burmistrz Zgorzelca, Rafałem Groniczem rozświeci świąteczną iluminację w całym mieście!

Zaproszenie ślemy do wszystkich dzieci, rodziców, babć, dziadków i każdego, kto wierzy w Św. Mikołaja.

Źródło MDK w Zgorzelcu

Magiczny świat Św. Mikołaja w niedzielę, 3 grudnia 2017 r., w godz. 15-18., w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu przy ul. Parkowej 1.

Tagi: · Zgorzelec

· mdk.zgorzelec.eu

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: regały magazynowe blokady skrzyni biegów plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław