ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Koncert z dzwoneczkami

Napisany: 2017-11-21

Koncert z dzwoneczkami

Melodie pod choinkę wyszarpane na mandolinach

Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów na święta (źródło: MDK w Zgorzelcu)

Jedyny koncert w trakcie którego pięknie i niepowtarzalnie wybrzmią kolędy. Zapach choinki i domowych pierników wirować będzie pod zamkniętymi powiekami. Koncert Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów z cyklu Melodie pod choinkę.
Wsłuchać się w bożonarodzeniowe melodie będziemy mogli 10 grudnia br., w hali Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej.

Gośćmi zgorzeleckich mandolinistów będą w tym roku: Olga Szomańska i Maciej Miecznikowski. Sympatyczny duet, oprócz własnego programu, wykona ze Zgorzelecką Orkiestrą Mandolinistów kilka specjalnie przygotowanych utworów. Prace nad ich aranżacją już trwają.
Tak jak sprzedaż biletów – są do kupienia w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu przy ul. Parkowej 1 oraz w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym, w cenie 25 zł.

MELODIE POD CHOINKĘ w Zgorzelcu 10 grudnia br. w hali CS-R przy Maratończyków

Olga Szomańska wokalistka i aktorka. Znana m. in. z występów w oratorium Piotra Rubika i Zbigniewa Książka Tu Es Petrus, z roli Marzenki w serialu M jak miłość oraz z udziału w programie telewizyjnym Twoja twarz brzmi znajomo, a także z wielu przepięknych wykonań piosenek filmowych.

Maciej Miecznikowski piosenkarz, muzyk i prezenter telewizyjny. Z wykształcenia śpiewak operowy posługujących się pięknym, wyrazistym basem. Przez wiele lat wokalista znanego zespołu LESZCZE; był także solistą oratoriów: Świętokrzyska Golgota, Tu es Petrus i Psałterz Wrześniowy Zbigniewa Książka i Piotra Rubika.

Źródło: MDK w Zgorzelcu

Tagi: · Zgorzelec

· mdk.zgorzelc.eu

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl