ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Nielekko być grubym

Napisany: 2018-05-17

Nielekko być grubym

GRUBASKA w KAPRYSIE czyli LARDŻELKA na teatralnych deskach

GRUBASKA w KAPRYSIE

Żyjesz w świecie, który wymaga od ciebie doskonałości. Świat kocha tylko doskonałych. Ci niedoskonali mają przechlapane: zołzy zamiast koleżanek w pracy, faceta bydlaka, nawet w sklepie nimi pomiatają.
Ty jesteś niedoskonała. GRUBA. Zrób w końcu coś ze sobą! Odchudź się — znikną wszystkie problemy. Bo grubi nie zasługują na szczęście.

Czy na pewno? Czy to tylko kwestia kilogramów? Czy patrząc na ciebie, inni widzą tylko wagę? A może rozwiązanie problemów jest w twojej głowie?

Zawsze warto podjąć walkę o siebie ze sobą. Tylko wtedy są szansę na zwycięstwo. Zawsze warto zrzucić nadmiar. Czy jednak prawdziwym i jedynym zwycięstwem są szczupłe nogi i talia osy? Wygrana ma wiele wymiarów. Przekonaj się sama.

"Grubaska" — kolejna premiera na deskach Teatru Miejskiego w Lesznie. Sceniczna adaptacja opartej na faktach książki Wandy Szymanowskiej "Lardżelka", w reżyserii Błażeja Baraniaka i Elżbiety Zającówny. W roli tytułowej — Izabela Noszczyk.

Restauracja KAPRYS przy ul. Jedności Narodowej 12 w Szklarskiej Porębie o godz. 19 w piątek 18 maja 2018 r. Bilety w cenie 30 zł, a w dniu spektaklu — 40 zł, do nabycia w restauracji KAPRYS.

Źródło: UM Szklarska Poręba

Tagi: · Szklarska Poręba · teatr

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: regały magazynowe plomby gwarancyjne montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław