ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Święty pisze do dzieci

Napisany: 2018-11-20

Święty pisze do dzieci

Wiem, że byłyście grzeczne. STOP. Przyjeżdżam do Zgorzelca. STOP. Będę 6 grudnia około godziny 17. STOP. Spotkajmy się na skwerze ks. Popiełuszki, przy choince. STOP. Do zobaczenia. STOP. Wasz Święty Mikołaj

Psotne elfy i Święty Mikołaj (źródło: MDK w Zgorzelcu)

Tej treści telegram nadszedł właśnie do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu. To fantastyczna informacja, więc natychmiast ją udostępniamy. Przekażcie każdemu dziecku (małemu i większemu) – Święty Mikołaj będzie w Zgorzelcu na skwerze Popiełuszki dokładnie w swoje imieniny.

Gdyby mocno wiało i padało, Święty przeniesie się do gmachu MDK. Elfy przekablowały nieco więcej informacji w tej sprawie, więc już wiemy, że zanim brodaty ulubieniec dzieci pojawi się na skwerze przy choince, ulicami miasta przejdzie Zimowa parada z Reniferem Rudolfem.

Psotne elfy i Święty Mikołaj (źródło: MDK w Zgorzelcu)

Jej kolorowi uczestnicy będą namawiać wszystkich na spotkanie z Mikołajem. O godz. 17, kiedy wszyscy będą już na miejscu, rozpocznie się spektakl z animacjami dla dzieci pt. Psotne elfy. Potem, coś zadzwoni, zahuczy i w towarzystwie burmistrza Zgorzelca pojawi się Święty Mikołaj. Obaj panowie podejmą się niełatwej sztuki uruchomienia świątecznej iluminacji na parkowych choinkach. A potem... A potem Mikołaj będzie się bawił z dziećmi i rozdawał drobne upominki. A jeszcze potem, komu rozrywek będzie mało, zapraszamy do kina PozaNova w MDK na mikołajowy pokaz bajek. Projekcja rozpocznie się o godz. 18. Wszystkie atrakcje będą oczywiście... za darmo, jak to w imieniny Mikołaja :-).

Przybywajcie!

red., źródło: MDK w Zgorzelcu

Święty Mikołaj w Zgorzelcu

Tagi: · Zgorzelec · Górne Łużyce

· mdk.zgorzelec.eu

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: plomby gwarancyjne montaż haków holowniczych regały magazynowe sprzątanie Wrocław