ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Zip-Zap

Napisany: 2019-02-26

Zip-Zap

Od przywitań po rzewne rozstania – animacja językowa to więcej niż zabawy wprowadzające

Trójstronny warsztat animacji językowej ZIP-ZAP w Görlitz, 5-7 kwietnia 2019 r. (źródło: MMM)

Stowarzyszenie Meetingpoint Music Messiaen e.V. oraz Fundacja Niemiecko-Rosyjskiej Wymiany Młodzieży zaprasza na trzydniowy warsztat animacji językowej ZIP-ZAP. To trójstronny, warsztat animacji językowej, na który do Görlitz 5-7 kwietnia 2019 r. zjadą się stosujący lub chcący stosować kreatywne metody nauczania języka w swojej pracy na co dzień.

Integracja w międzynarodowych grupach to nie lada zadanie. Wie o tym wielu organizatorów i opiekunów wymian młodzieży. W tej kwestii z pomocą przychodzą metody animacji językowej ułatwiające uczestnikom adaptację w nowym środowisku i obcym języku.

ZIP-ZAP - trójjęzyczne zajęcia dla opiekunów grup międzynarodowych (źródło: MMM)

Warsztaty mają wyposażyć uczestników w praktyczne umiejętności do sprawnej i swobodnej pracy z grupami. Dlatego organizatorzy szczególnie zapraszają do udziału wychowawców grup, pedagogów, nauczycieli języków, animatorów czasu wolnego dla młodzieży i dzieci.
W trakcie trzydniowych zajęć wypełnionych ćwiczeniami z animacji językowej każdy będzie miał okazję przetestować swoje umiejętności. Pod okiem doświadczonych trenerów dowie się jak dopasowywać sprawdzone metody do potrzeb konkretnych grup oraz zapozna się z materiałami wykorzystywanymi przez nich w pracy.

Spotkanie to jest również okazją do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami stawiającymi swoje pierwsze kroki w tym obszarze.

ZIP-ZAP: dla wychowawców grup, pedagogów, nauczycieli języków, animatorów

Zainteresowani mogą zarejestrować poprzez meetingpoint-music-messiaen.net, pnwm.org lub stiftung-drja.de. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 21 marca 2019 r.

Uczestnicy zakwaterowani zostaną w schronisku młodzieżowym ALTSTADT w Görlitz, przy Peterstrasse 15. Opłata za uczestnictwo wynosi 200 złotych lub 50 €. Koszt zawiera opłatę za całe warsztaty.
Dodatkowe informacje: e-mail: bufdi@themusicpoint.net lub tel: (0049) 3581 661 269.

Źródło: Meetingpoint Music Messiaen e.V.

Tagi: · Górne Łużyce

· meetingpoint-music-messiaen.net · pnwm.org · stiftung-drja.de

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: plomby gwarancyjne regały magazynowe montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław