ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Miękinia nie wymięknie

Napisany: 2021-03-22

Miękinia nie wymięknie

Ruszyła rezerwacja i sprzedaż numerów startowych na BIKE MARATON 2021

Można już rezerwować numery startowe na BIKE MARATON 2021

Minął miesiąc do inauguracji BIKE MARATONU 2021. Organizacyjnie wszystko jest już zapięte na ostatni guzik. Tymczasem został wprowadzony kolejny lockdown, który potrwa co najmniej do 9 kwietnia.
Organizatorzy muszą jednak działać z wiarą w to, że BIKE MARATON 2021 odbędzie się bez większych zakłóceń. Oczywiście wszyscy powinni być świadomi, że stan epidemii trwa, a wspólny przeciwnik — COVID-19 — wciąż nie daje się pokonać.

Niemniej sezon trzeba rozpocząć. Dlatego 18 marca 2021 rozpoczęła się rezerwacja numerów startowych z roku 2020. Warunkiem zachowania numeru jest jego opłacenie. Koszt w tym sezonie BM to 25 zł.

Ponadto:
• od 25 od 31 marca można rezerwować dowolny, dostępny numer z puli 1-3000
• do 28 marca można spersonalizować numer bez dodatkowej opłaty, nadając mu dowolny napis do 30 znaków, np.: imię i nazwisko, pseudo, nazwa drużyny lub dowolne inne hasło
• do 31 marca można zamówić wysyłkę numeru do domu, koszt: 20 zł.

Wraz z uruchomieniem rezerwacji, opublikowany został aktualny regulamin BIKE MARATONU 2021. System sprzedaży i rezerwacji numerów startowych będzie dostępny w panelu zapisów.

W myśl obowiązujących dziś przepisów, legalna rywalizacja sportowa dostępna jest tylko na zawodach organizowanych przez krajowe związki sportowe dla zawodników zrzeszonych w tych związkach i posiadających licencje zawodnicze. Jedyną więc dostępną szansą dla kolarza-amatora jest wykupienie licencji, która umożliwi mu start w wybranych zawodach. Posiadanie jednej z licencji PZKOL-u niesie ze sobą oczywiście wiele korzyści, ale nakłada też na zawodnika pewne obowiązki i wymogi. Nie każdy chce lub może taką licencję wykupić i nie każdy jej potrzebuje. Jednocześnie PZKOL informuje, że nie jest w stanie obecnie wystawiać licencji ze względu na pożar serwerów i utratę danych.

Pandemia wciąż stawia kolejne wyzwania przed wszystkimi: organizatorami i zawodnikami. Dlatego ekipa BM długo rozważała inaugurację tegorocznego cyklu. Uznali jednak, że nie można wymagać od uczestników BIKE MARATONU wyrabiania licencje kolarskich, dających poczucie pewności startu w zawodach, a jednocześnie nie dając gwarancji, że zawody się odbędą. Zbyt dużo zależy od ludzi i czynników daleko poza kolarstwem...

BIKE MARATON to odważna idea. Wspólny pomysł na sportową, otwartą zabawę dla wszystkich: zawodowców i amatorów. Dla walczących o medale mistrzostw Polski, i dla jeżdżących rodzinnie na najkrótszych dystansach.
Dlatego organizatorzy dokładają starań, a by oferta BIKE MARATONU była pełna i dostępna dla wszystkich chętnych. Toteż swoboda i możliwość wyboru są kluczowymi argumentami przy podejmowaniu decyzji.

Zgodnie z deklaracjami Grabek Promotion, zapisy zostaną otwarte tylko wtedy, jeśli będzie pewność, że BIKE MARATON się odbędzie, a organizatorzy będą w stanie przygotować wyścig w formule dostępnej dla wszystkich.
Aktualnie nie wiadomo, czy BM w Miękini odbędzie się w kwietniu. Wszystko zależy od uwolnienia wydarzeń sportowych od obostrzeń; trzeba więc czekać do 9 kwietnia.

Rezerwowy termin BIKE MARATONU w Miękini: 28 sierpnia.

Ostateczna decyzja zostanie ogłoszona po święcie Wielkiejnocy.

Źródło: Grabek Promotion

Tagi: · rower · Szklarska Poręba

Linki: · Trasy rowerowe w okolicy Szklarskiej Poręby · bikemaraton.com.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: regały magazynowe montaż haków holowniczych plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław