ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Wyszli z cienia

Napisany: 2021-05-19

Wyszli z cienia

Liderzy młodzieżowi rozpoczęli drogę do teatru

WYJDŹ Z CIENIA - warsztaty teatralne w Lubaniu skończą się teatrem cieni (źródło: KLM)

Wyjdź z cienia to najnowsza inicjatywa Klubu Liderów Młodzieżowych z Lubania, działającego przy współpracy ze Południowo-Zachodnim Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”. Cykl warsztatów teatralnych zwieńczonych spektaklem, pozwala rozwijać się młodzieży, pragnącej rozwijać się na aktorskiej ścieżce. Ich realizację umożliwił program Europejskiego Korpusu Solidarności.

W miniony weekend 14-16 maja rozpoczęły się pierwsze zajęcia. Uczestnicy, w kameralnych grupach, przy zachowaniu obowiązujących przepisów i procedur sanitarnych, zapoznali się z prowadzącymi oraz sprzętem audiowizualnym i oświetleniowym niezbędnym do wystawienia teatru cieni. A właśnie ten wymagający gatunek teatralny będą realizować podczas warsztatów.

Klub Liderów Młodzieżowych podejmuje rozmaite inicjatywy, kształtujące młode charaktery i wykuwające osobowości (źródło: KLM)

Lubańska młodzież pierwszy krok ku teatralnemu spektaklowi ma już za sobą. Nie zabrakło radosnej atmosfery oraz uśmiechów zadowolenia. Wyszli z cienia na drogę, na której czeka ich jeszcze wiele trudów, ale zarazem sukcesów.

Więcej o warsztatach i Klubie Liderów Młodzieżowych na FB.com/Stowarzyszenie „Pogranicze” oraz na Instagramie (@klub_liderow_mlodziezowych)

Warsztaty „Wyjdź z cienia” są realizowane przez Klub Liderów Młodzieżowych w Lubaniu, przy wsparciu Południowo-Zachodniego Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, przy finansowaniu Europejskiego Korpusu Solidarności.

Źródło: KLM przy P-ZFST POGRANICZE

Tagi: · Lubań · POGRANICZE

Linki: · Pocieniuj w teatrze! · Selfie+ spektakl = nagroda · Inny? Taki jak Ty! · facebook.com/Stowarzyszenie.POGRANICZE

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: regały magazynowe montaż haków holowniczych plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław