ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Izerskie cuda i dobra wszelakie... na peronie!

Napisany: 2021-06-08

Izerskie cuda i dobra wszelakie... na peronie!

Jarmark lokalny izeRYNEK w Świeradowie-Zdroju

izeRYNEK - sobota 12 czerwca 2021 roku wokół STACJI KULTURY przy ul. Dworcowej 1 w Świeradowie-Zdroju

Serce miasta pod Stogiem rozpocznie letni sezon od pokazania co Kraina Izery ma najlepszego, najsmaczniejszego, najpotrzebniejszego, albo zupełnie zbędnego, za to pięknego :-).
„Pragniemy, aby cotygodniowy jarmark regionalny izeRYNEK stał się miejscem nie tylko wymiany handlowej, ale również wymiany doświadczeń”, mówi dyrektorka STACJI KULTURY w Świeradowie-Zdroju, Dorota Marek.

Tradycje bazarowe rozpoczęte wiele lat temu w Mirsku, kontynuowane w Kromnowie, a potem w Kopańcu, kilka lat temu z powodzeniem przejął Świeradów. Od 2019 roku mają nad Kwisą świetne miejsce: Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy STACJA KULTURY. Zajmujące dawną stację kolejową, nie tylko dysponuje wokół dużym placem na rozmaite akcje plenerowe, także bazar.

Toteż już w najbliższą sobotę 12 czerwca ‘21, kramiki przy stacji zajmą kupcy i przekupnie by zaoferować izerskie cuda oraz dobra wszelakie. Pierwsze to efekt ciężkiej pracy lokalnych, izerskich artystów, rękodzielników, producentów, wytwórców oraz rolników. Drugie zaś to wszystko, co w pierwszej kategorii się nie mieści. Na pewno nie będzie tandety!

Przyjedź, sprzedawaj lub kupuj! Stacja kojarzy Kultury

Informacja dla kupców: plac targowy podzielony będzie na dwie strefy. W pierwszej budkę targową należy rezerwować poprzez: kultura@swieradowzdroj.pl lub tel: 75 713 64 82. Liczba budek jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń.
Kupcy z własnym stoiskiem nie muszą się wcześniej zapisywać. Udział w wydarzeniu jest darmowy, a jedynym wymogiem jest akceptacja postanowień regulaminu dostępnego na pod adresem www.swieradowzdroj.pl.

red., źródło: Stacja Kultury

Tagi: · Świeradów-Zdrój · jarmark

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: regały magazynowe montaż haków holowniczych plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław