ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Biegiem na górę!

Napisany: 2021-10-01

Biegiem na górę!

Jesienny Świeradów Run już w najbliższą niedzielę

Puchar Sudetów Super Bieg, Świeradów Run 3 października 21

Po dłuższej przerwie wracamy do biegania w ramach cyklu Puchar Sudetów Super Bieg.
Cała rywalizacja wchodzi już w decydującą fazę, a do końca brakuje nam jeszcze dwóch startów – tego najbliższego, w niedzielę 3 października i kolejnego – 16 października, Interferie Run, czyli finał cyklu.

W najbliższą niedzielę, biegowa rywalizacja toczyć się będzie na trasie 10 km podbiegu pod Stóg. Start i metę wyznaczają dwie stacje kolei gondolowej SKI & SUN – górna i dolna. Będzie to oczywiście bieg alpejski, więc miłośnicy długich podbiegów powinni być zadowoleni.

Trasa biegu

Start w niedzielę o godz. 11. Na zawodników czekają pamiątkowe medale na mecie, bufet i gratisowy zjazd koleją gondolową wprost do restauracji na ciepły posiłek. Dekoracja zaplanowana jest na godzinę 13.

Biuro zawodów (na dolnej stacji SKI & SUN przy ul. Źródlanej w Świeradowie-Zdroju.) ruszy w sobotę, zaraz po zakończeniu Bike Maratonu (miłośników kolarstwa górskiego zapraszamy do startu w sobotę, a biegaczy górskich w niedzielę!). Tego dnia wydawanie numerów i przyjmowanie zgłoszeń będzie możliwe w godzinach 17-19. W dniu biegu biuro otwarte od godz. 8.
Zgłoszenia jeszcze są możliwe i dostępne. Na miejscu będzie można również zgłosić się do udziału w zawodach i opłacić start tuż przed biegiem.

Profil wysokościowy biegu alpejskiego

W Górach Izerskich rozegrane będą dwie ostatnie edycje tegorocznego Super Biegu, bowiem 16 października szykuje się wspomniany bieg Interferie Run, czyli bieg ze Świeradowa do Szklarskiej Poręby. Bieg znów na dwóch dystansach, za to z odwróconym kierunkiem – dotychczas bieg był ze Szklarskiej do Świeradowa. Nie zmienia się to, że trasa długiego dystansu łączy dwa hotele sieci Interferie: Aquapark Sport Hotel Malachit i Sport Hotel Bornit.Najpierw jednak 10 km biegowej wspinaczki w Świeradowie-Zdroju. Emocje i widoki gwarantowane!

Najpierw jednak 10 km biegowej wspinaczki w Świeradowie-Zdroju. Emocje i widoki gwarantowane!

Bike Maraton

Tagi: · zawody biegowe · Szklarska Poręba · Świeradów-Zdrój

Linki: · Biegiem na Stóg Izerski · Świeradów RUN · cykl.superbieg.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: regały magazynowe blokady skrzyni biegów plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław