ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Przyjedź, wypożycz, biegnij!

Napisany: 2023-02-02

Przyjedź, wypożycz, biegnij!

Maciej Grabek uzupełnił mozaikę tworzącą centrum sportowe w Jakuszycach

Grabek Sport Jakuszyce uzupełnia ofertę Dolnośląskiego Centrum Sportu POLANA JAKUSZYCKA o bardzo ważny element

Wraz z powołaniem Dolnośląskiego Centrum Sportu POLANA JAKUSZYCKA w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach, zapowiadane było też odpowiednie zaplecze. Poza hotelowo-gastronomicznym — oczywistym, jeśli DCS ma przyjmować sportowców, także serwisowe i wypożyczalnia. Taka też w gmachu #NaPolanie powstała. Świadczy usługi serwisu, wypożycza każdemu chętnemu narty, oferuje na sprzęt narciarski i akcesoria, ale także jest także placówką testową i szkoleniową. To Grabek Sport Jakuszyce. Skojarzenie z Grabek Promotion — agencją sportową organizującą bodaj największy cykl kolarski w Polsce Bike Maraton, a także Super Bieg, Bike Adventure, Szosowy Klasyk, Uphill Race Śnieżka, Gravel Adventure i wiele innych wydarzeń sportowych — nie jest przypadkowe. Założycielem tej rosnącej w siłę i możliwości marki jest Maciej Grabek — świetny zawodnik, taki też organizator oraz jak widać — zdolny biznesmen.

Z pewnością warto skorzystać z premii jaką są pachnące nowością narty. Wszystko w Grabek Sport Jakuszyce opiera się na najnowszym sprzęcie renomowanych producentów

GSJ to całoroczna sportowa baza dla wyznawców sportu przez sportowych profesjonalistów. Ponieważ na dobre DCS POLANA JAKUSZYCKA rozpoczęło działalność jesienią, a nawet wczesną zimą, to aktualnie Grabek Sport Jakuszyce oferuje narty biegowe. Jednak po sezonie zimowym będzie tu wypożyczalnia i serwis kolarstwa górskiego oraz centrum biegów górskich.

Maciej Grabek zapisał się w izerskim pejzażu sportowym wyraźnymi kolarskimi głoskami. Teraz dopisuje nowy, narciarski rozdział swej historii

Wypożyczalnia czynna jest codziennie w godzinach 830-17. Oferuje: narty marki Rossignol, kije, buty, smary, serwis, sklep, szkolenia, organizację obozów narciarskich, a nadto codzienne meldunki o warunkach na trasach. Istotnym atutem, wszak miano centrum zobowiązuje są szkolenia dla początkujących i zaawansowanych. Kadra instruktorów nie tylko nauczy ledwie potrafiącego ustać na nartach, jak i zapewni profesjonalny trening wyjadaczowi.

GSJ to wiele lat pracy, organizacji i promocji wydarzeń sportowych, popularyzacji sportu, Gór Izerskich i Dolnego Śląska

W najbliższą niedzielę, 5 lutego '23 GSJ zaprasza na pierwszą narciarską ustawkę! Na Polanie Jakuszyckiej zapowiada swą obecność liczne grono zażywających kolarskich i biegowych tras izerskich.
DCS PJ zapewnia wygodny, podziemny parking, szafki, szatnie i prysznice oraz przytulną restaurację (szczegóły na Polana Jakuszycka. Szafki są dostępne także w wypożyczalni Grabek Sport Jakuszyce.

Polana Jakuszycka zmieniła się w ostatniej dekadzie kolosalnie. Z przelotowego siodła do Czech, stała się jednym z najważniejszych ośrodków sportowych województwa

Na Polanę Jakuszycką najlepiej dojechać pociągiem ze Szklarskiej Poręby-Górnej. Podróż trwa ok. 13 minut, bilet normalny w cenie 11 zł można kupić w kasie na dworcu kolejowym na stacji początkowej, bądź w aplikacji KOLEO, a nawet u konduktora (za gotówkę). Na stacji jakuszyckiej z pociągu wchodzi się wprost do DCS i Grabek Sport Jakuszyce. No a stąd już tylko krok na piękne, leśne, śnieżne i jakże wygodne trasy narciarskie Gór Izerskich.

red.

Tagi: · Jakuszyce · trasy narciarskie · biegi narciarskie

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: safari Kenia wyposażenie magazynów montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław