ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Było  » CYRKUSowe show!

Napisany: 2023-05-26

CYRKUSowe show!

Cyrkowe mistrzostwo dzieci i młodzieży z Görlitz i Zgorzelca

CYRKUSOWE show! 2023

Scenę amfiteatru Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu w połowie maja dziarsko opanowali CYRKUSowcy. Młodzi artystki i artyści z Görlitz i Zgorzelca — uczestniczki i uczestnicy polsko-niemieckiego programu CYRKUS w sklepie | im Laden, od ubiegłego września do maja trenowali na różnorodnych warsztatach cyrkowych.

CYRKUSOWE show! 2023

Blisko setka cyrkowych adeptów, od maluchów z Baby CYRKUS, po starszaków z samozwańczej grupy Pidżama Banana popisywała się w jezdzie na monocyklu, balansowaniu na kuli, akrobacjach na chustach i trapezie, żonglerką i skeczami klaunów. A to tylko niektóre z elementów kolorowego pokazu. W tym roku podsumowanie 8-miesięcznych warsztatów odbyło się pod hasłem OgórkiMonster. Fantazja. Land.

CYRKUSOWE show! 2023

Po występach CYRKUSowcy mają zasłużoną przerwę wakacyjną. Nowy sezon CYRKUSa w sklepie | im Laden ruszy znów we wrześniu.
Już teraz stowarzyszenie KulturBrücken Görlitz e.V. zaprasza chętnych do spróbowania swych sił na Tydzień Drzwi Otwartych od 11 do 15 września 2023 roku w zgorzeleckim domu kultury. Dokładne informacje oraz godziny warsztatów znane będą na początku września. Wystarczy zaglądać do serwisu: www.cyrkus.eu/pl lub do kanałów społecznościowych: IG: kulturbrueckengoerlitz oraz FB: KulturBrücken Görlitz e.V.

CYRKUSOWE show! 2023

CYRKUS w sklepie | im Laden program warsztatów organizowany we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Zgorzelcu, objęty patronatem Burmistrza Miasta Zgorzelec, a finansowo wspierany przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży, Fundację Kultury Wolnego Kraju Związkowego Saksonii oraz Miasto Görlitz. 

Źróło: KulturBrücken Görlitz e.V.

Tagi: · Zgorzelec · Görlitz · Górne Łużyce

Linki: · CYRKUS w parku nad Nysą · Cyrkowe lato · www.cyrkus.eu/pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: montaż haków holowniczych safari Kenia wyposażenie magazynów sprzątanie Wrocław