ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » nic NIE MUSZĘ. MOGĘ wszystko!

Napisany: 2023-09-19

nic NIE MUSZĘ. MOGĘ wszystko!

Trzecia Konferencja Boskich Karkonoskich już wnet

Trzecia Konferencja Boskich, Szklarska Poręba, 6 października 2023, Platinum Mountain Hotel & SPA

Fundację Boskie Karkonoskie mieszkanki subregionu jeleniogórskiego miały szansę poznać z rozmaitych stron i wydarzeń. Organizacja działa od kilku lat i wiele kobiet skorzystało z energii jaką emanują Boskie. Poza akcjami o charakterze wsparcia, biznesowym, uczestnictwie w rozmaitych przedsięwzięciach, sztandarowym wydarzeniem fundacji jest doroczna konferencja Boskich Karkonoskich.

Nie mogło jej więc zabraknąć w tegorocznym kalendarzu. To będzie trzecia edycja spotkania pań ze sobą nawzajem oraz wiedzą i rozrywką. Konferencja, jak cały program działalności fundacji jest przygotowana przez kobiety i dla kobiet. Łączy w sobie elementy szkolenia, warsztatów, panelu dyskusyjnego z wymianą kontaktów i doświadczeń. Poza tym wszystkim fundacja także na co dzień jest płaszczyzną wymiany i wsparcia szerokiego grona.
„To wyjątkowy dzień o dużym natężeniu boskiej, kobiecej energii”, zachwala konferencję prezeska zarządu fundacji, Katarzyna Harbul-Bała. „Wydarzenie przerosło lokalną skalę. Dwie poprzednie konferencje Boskich zgromadziły blisko 200 kobiet — nie tylko z woj. dolnośląskiego, ale też innych zakątków Polski”, dodaje pomysłodawczyni.

Konferencje Boskich Karkonoskich to nie tylko okazja. To bardzo dobra okazja! (fot. M. Kaźmieruk, źródło: FBK)

Jak obiecują organizatorki tegoroczna konferencja także poszczyci się dużymi liczbami. Do Szklarskiej Poręby znów wybiera się ponad dwie setki pań z całej Polski. Jednak nie o ilość tu idzie. Najważniejszy, jak zawsze podczas podobnych wydarzeń jest program i przesłanie. Skierowane do ambitnych, rzutkich kobiet w kwiecie wieku, aktywne na rozmaitych polach, które chcą czerpać z najlepszych źródeł.

Program III Konferencji Boskich

  • godz. 800-900 Rejestracja uczestniczek
  • godz. 900 – 930 Powitanie uczestniczek i aperitif zapoznawczy
  • godz. 930-1000 Wykład 1: Od Ciebie wszystko się zaczyna. O sztuce samoakceptacji / psycholożka Renata Dobrowolska
  • godz. 1000-1030 Wykład 2: Marka własna w social mediach / Pani Socjali — Barbara Kabala
  • godz. 1030-1100 Przerwa kawowa
  • godz. 1100-1200 Wykład 3: Moc w gębie. Jak oswoić wystąpienia publiczne / dziennikarka telewizyjna Agnieszka Kapłon-Kulig
  • godz. 1200-1300 Wykład 4: Zrozumiesz jak dorośniesz” / stand-up Aleksandry Radomskiej
  • godz. 1330-1430 Lunch
  • godz. 1430-1500 Panel dyskusyjny
  • godz. 1500-1700 Giełda współpracy / networking

Rejestracja, koszt uczestnictwa i kontakt z organizatorkami

Obejrzyj reportaże
Boska Konferencja '22
Konferencja Boskich '21

Jeśli którakolwiek z pań zastanawia się czy dołączyć, czy wziąć udział w Konferencji Boskich, to właśnie nadszedł moment decyzji. Jedynie słusznej. Miejsc bowiem ubywa z każdym dniem. Wydarzenie wszak jest przygotowane specjalnie dla Was Panie. Zatem niezależnie od tego, czy jesteście młode i kierujecie własnym biznesem, czy dojrzałymi matkami, czy też stawiacie pierwsze kroki w nowej dla Was dziedzinie — Wasze doświadczenia, wiedza i energia są dla bezcenne. Jesteście ważne, bo wszak każda kobieta ma coś wyjątkowego do zaoferowania.

Fundacja Boskie Karkonoskie

Spotkania Boskich są dla wiedzy, rozwoju i inspiracji, a przede wszystkim dla dobrych relacji i pozytywnej energii. Fundacja, rozpoczęła działalność w trudnym czasie pamiętnego roku ‘20. Empatyczna społeczność skupiona jest na kobietach, aby dążyć do osiągnięcia równowagi pomiędzy sprawami zawodowymi, społecznymi i osobistymi.
„Kobiety muszą mieć pełną swobodę wyboru na życiowej ścieżce i realizacji ambicji i marzeń”, przedstawia credo Fundacji Boskie Karkonoskie K. Harbul-Bała. „Tylko kobiety znające swoją wartość i dbające o siebie są kobietami szczęśliwymi”, rozwija myśl prezeska zarządu.

Skupione wokół fundacji kobiety wierzą w to, że są w stanie się spełnić w życiu osobistym i zawodowym. Muszą mieć jednak ku temu warunki. Nie czekają jednak, aż ktoś im je stworzy, lecz biorą swój los we własne ręce. Stają się liderkami swoich kręgów, umożliwiając sobie i innym rozwój poprzez sieć kontaktów, dostęp do programów szkoleniowych, dzięki wsparciu mentorek, które pomogą im uwierzyć w swoje talenty, umiejętności i możliwości.
„Dążymy do tego, aby każda kobieta miała potrzebne jej wsparcie i dawała wsparcie innym kobietom”, podsumowuje Katarzyna Harbul-Bała, Boska liderka.

GÓRY IZERSKIE są patronem medialnym III Konferencji Boskich

Fundacja Boskie Karkonoskie prowadzi(ła) kilka, wcielających w życie te idee, programów:
Boskie Pokażcie się, Zdrówko! Boskie, Akademia Przedsiębiorczości, Boskie Ontour. Wydaje także podcast, wart posłuchania nie tylko przez kobiety.

red.

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: safari Kenia montaż haków holowniczych wyposażenie magazynów sprzątanie Wrocław