ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » W te święta kupuję rękodzieło

Napisany: 2012-11-20

W te święta kupuję rękodzieło

Cel ogólnopolskiej akcji, nakłaniającej do zakupów produktów lokalnych, robionych z sercem i pasją, niepowtarzalnych i najwyższej jakości, przyświeca również Izerskim Jarmarkom

Biżuteria Magdaleny Walków (arch. artystki)

Akcja ma również drugi cel: aby nasze pieniądze pozostały w regionie, w którym żyjemy, pracujemy, w którym przebywamy na co dzień. To przyniesie korzyści nie tylko wytwórcom i artystom, ale także nam. Wszystkich nas, mieszkańców każdego regionu łączą nici wzajemności.

Akcja bardzo mi się podoba, bo taki też jest duch Izerskich Jarmarków Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, które od pół roku już odbywają się w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie.

Najbliższy już 24 listopada, w sobotę w godzinach 12-17.

Nie zabraknie na nim stałych bywalców, w tym m.in. Zosi Jazygow z pysznymi chlebami razowymi i owsianym, Olgi Jaros z szydełkową biżuterią czy przedstawicieli galerii Gabelek.eu z Bolesławca oferującej szeroki wybór od obrazów przez ubrania i biżuterię, aż po ręcznie zdobione albumy.

Będą również nowi wystawcy, a wśród nich Dominika Grudzień tworząca florystyczne cuda, Magdalena Walków z piękną ekologiczną biżuterią, która powstaje z surowców wtórnych oraz Olga Olszewska, która przywiezie już nieco świąt.

Jeśli szukacie prezentów na Św. Mikołaja lub na Gwiazdkę ZAPRASZAMY do nas, do Kromnowa!
Wybór będzie ogromny, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i swoich najbliższych. A co najważniejsze - każdy z Was będzie miał pewność, że kupił rzecz absolutnie wyjątkową, z dobrą energią i dobrej jakości. Gwarantujemy!
...plus ciepłą kawę i czekoladę!

Serdecznie zapraszam!

Wystawców chętnych do udziału w Jarmarkach proszę o przesłanie zgłoszenia na adres: galeria.izerska@gmail.com z informacją, czym się zajmujecie, w której edycji chcecie wziąć udział oraz ile miejsca potrzebujecie, by zaprezentować swoje dzieła.

Violetta Pietrzak
Artystyczna Galeria Izerska

Tagi: · Artystyczna Galeria Izerska · Kromnów · galeria

Linki: · Artystyczna Galeria Izerska · www.galeriaizerska.blogspot.com

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: safari Kenia wyposażenie magazynów montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław