ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Zaszalej przed Sylwestra!

Napisany: 2012-12-17

Zaszalej przed Sylwestra!

Kto zamierza się szaleńczo bawić w sylwestrową noc, ma okazję zrobić próbę generalną 29 grudnia. W klubie Jazgot zamiesza zespół MIXTURA

MIXTURA to nowy skład muzyczny znanych z różnych projektów rockowych, reggae'owych i hip-hopowych, m.in.: formacji EastWest Rockers, Jamal, Ras Luta, Ocean, Managga i Contra.

Szykuje się znakomity koncert, promujący świeżutki album zespołu pt. "Duch w Maszynie".

MIEJSCE: JAZGOT, SZKLARSKA PORĘBA UL. OBJAZDOWA 1
START: godz. 21
BILETY: 15 zł

Twórczość MIXTURY to nieprzewidywalne połączenie elektroniki, elementów hip-hopu, dubstepu, rocka i jamajskich brzmień. Założycielem i wokalistą formacji jest Grizzlee kojarzony przede wszystkim z popularnego i cenionego soundsystemu EastWest Rockers. Jego głos obecny jest na licznych płytach wielu muzyków, z którymi nawiązał artystyczną współpracę; m.in. Maleo Reggae Rockers, Sidneyem Polakiem, Grubsonem, Molestą, Pezetem, Małolatem, Pokahontaz czy Tabu.

Pierwszy album MIXTURY zatytułowany "Duch w Maszynie", którego premiera miała miejsce na w listopadzie br., to wynik dwuletniej pracy muzyków wspomaganych przez polskich, nietuzinkowych producentów takich jak: Grrracz, Auer, Czarny z HiFi Bandy czy Screwball. Materiał na płycie jest zróżnicowany stylistycznie i tematycznie choć dominują elektroniczne brzmienia współgrające z charakterystycznym głosem Grizzlee'go.

MIXTURA lubi mieszać składniki stąd na płycie można usłyszeć m.in. solo gitarowe Szymona Chudego, a w utworze "Piętno" gościnnie pojawił się dobrze znany miłośnikom hip-hopu Pezet, który doskonale wkomponował się w ten numer będący jednocześnie pierwszym singlem promującym krążek.
Masteringiem płyty zajął się Marcin Bors, multiinstrumentalista, producent, współpracujący z czołówką polskiej sceny muzycznej. Wydanie zawiera 2 płyty CD, z czego pierwsza stanowi pełnowartościowy materiał: wokal Grizzlee'go oraz elektroniczne brzmienia, natomiast druga płyta to wersja instrumentalna. Wewnątrz znajdują się teksty wszystkich utworów, a całość składa się na szykowną książkę.

W skład MIXTURY wchodzą:
Grizzlee - voc.
Akvizytor - gitara & voc.
Grzela - bass / keys / electronic
Bolek - drums / electronic

Garść linków:

  • facebook.com/MixturaProject
  • youtube.com/MixturaTV
  • Mixtura feat Pezet : http://www.youtube.com/watch?v=Z01GbJ9QuIU
  • Mixtura "Machina II" : http://www.youtube.com/watch?v=7Dr56RT7r2w
  • Mixtura KLIP koncertowy : http://www.youtube.com/watch?v=DeYhoBV9t-E

ZAPRASZAMY !

FOLIBA Management

Tagi: · koncert

· folibamanagement.com · jazgot.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: wyposażenie magazynów montaż haków holowniczych safari Kenia sprzątanie Wrocław