ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Kolejny Jarmark Izerski wnet!

Napisany: 2013-01-09

Kolejny Jarmark Izerski wnet!

Jeśli jesteś twórcą, rzemieślnikiem, amatorem chcącym pochwalić się swoimi wytworami światu - weź aktywny udział w Izerskim Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich

Zapraszam twórców i producentów ekologicznej żywności do udziału w pierwszym 2013 roku (a ósmym z kolei) Izerskim Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich. Odbędzie się tradycyjnie w ostatnią sobotę miesiąca - 26 stycznia, w murach kromnowskiej Artystycznej Galerii Izerskiej. Jarmark rozpocznie się w samo południe, zakończy o godz. 16.
Koszt udziału (od stoiska) to cegiełka na organizację kolejnych spotkań z regionalnymi twórcami, o wartości 20 złotych, płatna w dniu imprezy.

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich to cykliczna impreza organizowana nieprzerwanie co miesiąc, od czerwca 2012 roku. Z każdą kolejną edycją przybywa nowych stoisk, pojawiają się nieznane jeszcze w Kromnowie twarze. To okazja, podczas której można się przekonać, że nasz region jest niezwykle bogaty w genialnych twórców.
AGI otwiera przestrzeń, która już na pierwszy rzut oka pokazuje, że mieszkańcy izerskiej krainy to ludzie niezwykle zaradni. Są żywą wizytówką całej okolicy.
Różnorodność stoisk bowiem jest rozległa. W Galerii gościmy ceramikę, szkło, różnorodną biżuterię, ubrania, torebki, przedmioty ozdobne do domu, a także pyszne chleby z własnego wypieku czy dżemy domowej roboty. Bywały również kozie sery, sprzęty domowe i wiele innych różności.

Do udziału w Jarmarku zapraszam wszystkich twórców z regionu. Stałych bywalców - twórców już doskonale znanych w regionie, jak i tych, którzy jeszcze nigdy nie odważyli się wyjść poza cztery ściany swej pracowni. Zapewniam, że życzliwa atmosfera i magia wnętrza, w jakim odbywa się Jarmark sprawią, że pokochają Państwo tę imprezę.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres: galeria.izerska@gmail.com. W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko / nazwę firmy, asortyment, informację, czy będą mieli Państwo własne stoisko, a jeśli tak, to jakich wymiarów lub czy potrzebujecie Państwo stoisko od nas.

Czekam na zgłoszenia!

Violetta Pietrzak
Artystyczna Galeria Izerska w Kromnowie

Tagi: · Artystyczna Galeria Izerska · Kromnów · galeria

· galeriaizerska.blogspot.com

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: safari Kenia wyposażenie magazynów montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław