ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » WSZYSTKO NA SPRZEDAŻ w Szklarskiej Porębie

Napisany: 2013-10-08

WSZYSTKO NA SPRZEDAŻ w Szklarskiej Porębie

"Nie przypuszczam, ja wiem - dobrze będzie!" - czyli reggae, dancehall i hip-hop na Objazdowej scenie

Bob One & Bas Tajpan - wspólny koncert w Jazgocie

Dobrze, a nawet bardzo, będzie w Klubie JAZGOT w Szklarskiej Porębie 25 października 2013 r. o godz. 21. Zagrają BAS TAJPAN & BOB ONE.

Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży oraz 20 zł w dniu koncertu.

Bob One & Bas Tajpan razem są niezwykle zgranym duetem, ale również każdy z nich z osobna udowadnia swoją klasę.

Raper Bob One to wokalista z Katowic. Debiutował w roku 2001 z kolektywem Rainbow Hi-Fi. Wówczas spróbował swoich sił na mikrofonie. Następnie dołączył do częstochowskiego sound systemu Rub Pulse. W 2008 wydał pierwszy solowy album "Jeden". Nagrywał wspólne utwory z takimi wykonawcami jak Hemp Gru, Firma, Onar, Tabu czy Junior Stress. Oprócz charakterystycznego głosu znany jest również jako utalentowany producent, sam tworzący swoje podkłady i wykonujący je często m. in. dla Bas Tajpana. W czerwcu br. Bob One nakładem MaxFloRec wydał swój drugi solowy album - "Twój ruch", promowany teledyskami "Widzę dziś" oraz "Zostawiam".

Bob One & Bas Tajpan

Bas Tajpan to wokalista z Dąbrowy Górniczej. Również autor tekstów, którego kariera rozpoczęła się w drugiej połowie lat 90.
Jako artysta solowy zaistniał na początku nowego tysiąclecia na albumach producenckich IGS-a oraz w solowym projekcie Gutka Mustafarai. Współpracował m. in. z takimi wykonawcami jak Junior Stress, Firma, Miuosh, Peja, Tabu Duby, Skorup, Fu czy Hemp Gru.
W 2007 roku wraz z Miuoshem założył projekt Fandango Gang. Efektem był wspólny album pod tym samym tytułem. Dotychczas wydał dwa solowe albumy: debitancki "Korzenie i kultura” (2010) promowany był singlami "Korzenie i kultura" oraz "Potęga majestatu", a także "Made in Tajpan" wydany w 2012 roku przez Hemp Records. Z tego albumu znane są clipy "Podróż" oraz "Dla moich ludzi. Obejrzyj na YT

Bas Tajpan i Bob One od lat są ściśle współpracującym duetem, zarówno w studio jak i na scenie. W 2012 roku nagrali wspólny EP "Wszystko na sprzedaż".
Obu śmiało zaliczyć można do czołówki współczesnej polskiej sceny reggae/hip-hop/dancehall. Cieszą się bardzo dużym wsparciem fanów. Na koncerty przyciągają tłumy, a odsłony ich teledysków w Sieci można liczyć w setkach tysięcy. Obejrzyj na YT

Zapraszamy do JAZGOTu!

Śledź wydarzenie na FB

Źródło: Foliba Management

Tagi: · koncert · Szklarska Poręba

· www.folibamanagement.com

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: montaż haków holowniczych safari Kenia wyposażenie magazynów sprzątanie Wrocław