ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Lato ech że Ty!

Napisany: 2012-06-05

Lato ech że Ty!

Wkrótce w Artystycznej Galerii Izerskiej wernisaż prac artystki wszechstronnej, która wyraża się poprzez malarstwo, szkło, ceramikę oraz projektuje i uczy

Na ten wernisaż czekałam długo, bo chociaż to artystka znalazła Galerię, a nie ja artystkę to kiedy zobaczyłam jej prace - od razu mnie zauroczyły. Chciałam jak najprędzej je pokazać. Od tamtej pory minęło kilka miesięcy, ale w końcu się udało! Mam nadzieję, że z obustronnym zadowoleniem.

Magdalena Kuźniarz – absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych - wraz z dyplomem (zestaw sztućców stołowych ) zrobiła także aneks z malarstwa i rysunku u prof. Stanisława Kortyki.

Wielkie miasto kilka lat temu zamieniła na izerską wieś - Wolimierz. Tu, w prywatnym domu znajduje się "Szklana Kuźnia" - swoista galeria, w której oczywiście można zobaczyć jej prace. Chociaż, jak mawiają ci, którzy ją odwiedzili - sam dom to piękna galeria, w której na każdym kroku widać rękę artystki.
Magdalena Kuźniarz prezentowała już swoją twórczość na kilku zbiorowych i indywidualnych wystawach w całym kraju, między innymi w rodzinnym Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Jeleniej Górze czy wreszcie - Wolimierzu.

Tym razem pokaże próbkę swego dorobku w kromnowskiej Galerii. To będzie szeroki przekrój twórczości: malarstwo, monotypia, a nawet szklana biżuteria. Pojawią się też najnowsze, jeszcze nigdzie nie pokazywane prace!

Z wszechstronnie utalentowaną Magdaleną Kuźniarz będzie okazja się zapoznać już 9 czerwca, o godz. 16, podczas wernisażu wystawy "Lato ech że Ty".

Zapraszam !

Violetta Pietrzak
Artystyczna Galeria Izerska

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: montaż haków holowniczych safari Kenia drukarki do kodĂłw kreskowych sprzątanie Wrocław