ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » DOOKOŁA

Napisany: 2012-06-12

DOOKOŁA

Projekt DOOKOŁA powstał z miłości do podróżowania. Do niebanalnego spędzania wolnego czasu - odkrywania nowych miejsc i poznawania ludzi

Projekt DOOKOŁA BAŁKANÓW

Projekt DOOKOŁA to powrót do dziecięcych marzeń o wielkiej przygodzie. Łącząc nasze doświadczenia, wiedzę i umiejętności chcemy pokazać, że Zawsze jest dobry czas by zacząć realizować swoje marzenia.

Nasz zespół to pięciu dorosłych facetów w wieku od 26 do 35 lat. Trochę już przeżyliśmy, gdzieś już byliśmy i coś już widzieliśmy. Różne doświadczenie, wykształcenie i zawody. Każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie: w sprzedaży, mechanice, grafice czy fotografii. Dzięki temu jesteśmy zaangażowanymi profesjonalistami. Przecież realizujemy marzenia swojego życia.

Nasza ubiegłoroczna wyprawa K2GPS EXPEDITION DOOKOŁA POLSKI 2011, podczas to której jadąc 5 DNI NON STOP, była doskonałą "próbą generalną". Objechaliśmy jak najbliżej granic Polskę dookoła, odwiedziliśmy najdalej wysunięte na zachód, północ, wschód i południe punktu państwa. Całość zajęła nam dokładnie 83 godziny, a pokonany dystans wyniósł 3491 km.

W tym roku wyruszymy 22 września 2012 r. DOOKOŁA PÓŁWYSPU BAŁKAŃSKIEGO 22-letnim żukiem w 22 dni. Po drodze odwiedzimy: Chorwację, Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę, Kosowo, Macedonię, Albanię, Grecję, Bułgarię i Serbię. Zdobędziemy 3 szczyty górskie z Korony Europy, będziemy odwiedzać malownicze wioski, próbować lokalnej kuchni, wody z lokalnych źródeł i spotykać fantastycznych ludzi.
Wszystkim tym podzielimy się z rodakami, relacjonując naszą podróż tak jak poprzednio - za pośrednictwem Internetu. Dzięki K2GPS będzie można również na naszej stronie int. śledzić położenie żuka.

Załoga żuka (www.dookola.eu/pl/o-nas)

W zamian za zaangażowanie w realizację projektu oferujemy dotarcie do szerokiej rzeszy potencjalnych klientów sponsora z przekazem lepiej widocznym i dużo bardziej przyswajalnym niż tradycyjna reklama. Prezentowanie marki sponsora na stronie www.dookola.eu, www.facebook.com/dookola, w wideorelacjach, reklamie na żuku i naszych koszulkach / bluzach to cały reklamowy pakiet. Dopełnieniem będą: uczestnictwo zespołu w akcjach promocyjnych sponsora i pokazy multimedialne połączone z relacją z wyprawy. W przypadku pokrycia 55 % wydatków umieścimy nazwę sponsora w nazwie wyprawy i tą nazwą będziemy się posługiwać (tak jak w K2GPS Expedition 2011). Logo sponsora zamieścimy na plakatach promujących wyprawę, a te zaś będą nieodłącznym elementem każdego spotkania. Podczas pokazów będziemy opowiadać o naszym projekcie, pokazywać zdjęcia i filmy. Sponsorzy będą mogli również wykorzystywać do własnych celów promocyjnych zrobione przez nas zdjęcia i materiały wideo.

Miesiąc przed startem rozpoczniemy akcję medialną. Zwrócimy się do wszystkich mediów w Polsce, które o nas napisały aby zamieściły reportaż o kolejnej wyprawie. Prześlemy także zaproszenie do dziesiątków gazet i portali w całej Polsce, które o nas jeszcze nie pisały aby zrobiły to po raz pierwszy. Większość mediów relację uzupełnia zdjęciami, a na tych zdjęciach znajdzie się nasz ŻUK wraz z reklamą sponsora. Możemy również dla sponsorskiej firmy wykonać profesjonalną sesję zdjęciową lub reportaż fotograficzny. Dla większości sponsorowanie kojarzy się z dawaniem pieniędzy, pewnie w wielu wypadkach tak jest, ale nie w tym. My oferujemy Państwu współpracę na partnerskich zasadach i wspólną realizację założonych celów.

Żuk na Rozdrożu Izerskim podczas projektu DOOKOŁA POLSKI 2011

Dla każdego kto jest zainteresowany sponsorowaniem naszej wyprawy Dookoła Bałkanów 2012 przygotujemy indywidualną ofertę.

Skąd przekonanie iż zainteresujemy media naszą wyprawą, a ludzie będą śledzić nas on-line?
Przede wszystkim jesteśmy oryginalni - podróżujemy żukiem. To samochód który wzbudza sentyment, a już sam pomysł wywołuje pozytywny uśmiech, czasami zdziwienie ale z pewnością pozostanie zapamiętany.
Po drugie jesteśmy autentyczni i nie boimy się wyzwania jakim będzie podróżowanie oryginalnym żukiem. Pod maską nie będzie silnika mercedesa czy volkswagena, innego zawieszenia czy skrzyni biegów. Wszystkie niezbędne elementy: silnik, skrzynia, napędy, podwozie, zawieszenie będą polskiej produkcji.
Po trzecie damy odbiorcom to czego większość szuka w mediach: reality show. Dobrą zabawę i zaproszenie do wspólnego podróżowania. Dzięki urządzeniu K2GPS będzie można śledzić przebieg naszej podróży a dzięki satelitarnemu dostępowi do Internetu będziemy kilka razy dziennie zamieszczać relację i zdjęcia z odwiedzonych miejsc. Czy to w pracy, czy w domu, czy na wsi czy w mieście - każdy będzie mógł zobaczyć na żywo: słynną aleję snajperów w Sarajewie, odwiedzić malownicze wioski w Czarnogórze, zatrzymać się na chwilę w najmłodszym europejskim państwie Kosowie, wspiąć się na Golem Korab (2764 m n.p.m.) najwyższy szczyt Macedonii, spacerować po plażach albańskiej riwiery, dotknąć historii w starożytnej Sparcie, spotkać Zeusa na szczycie Olimpu i jeszcze wiele, wiele innych atrakcji gorących Bałkanów.

Na koniec jedno pytanie: Czy to brzmi rozsądnie?
Jeżeli TAK - bardzo prosimy o kontakt, byśmy mogli rozpocząć współpracę.
Jeśli nie - również przydadzą na się sugestie i uwagi, więc także prosimy o kontakt.

Paweł Michalak - koordynator projektu

  • tel. +48 691 010 203
  • fax +48 756 126 266
  • pawel@dookola.eu
  • www.dookola.eu

· www.dookola.eu

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: odżelaziacze wczasy w Egipcie drabiny jezdne sprzątanie Wrocław