ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Informacje  » Zapewnij sobie spokój i dochody

Napisany: 2012-06-21

Zapewnij sobie spokój i dochody

Dla gestorów i właścicieli obiektów noclegowych, operatorów ruchu turystycznego oraz przewodników na rozpoczynające się wkrótce wakacje, przygotowaliśmy SPECJALNĄ OFERTĘ reklamową

Drogi Właścicielu, Gestorze, Przewodniku, Operatorze agencji turystycznej - wkrótce rozpoczną się wakacje. To jeden z dwóch okresów, w których najintensywniej zarabiasz na życie. Aby zapewnić sobie wysokie dochody i nie martwić się o gości i klientów - trzeba wyprzedzić konkurencję.

By to ułatwić - oddajemy do dyspozycji moduł reklamowy BOX (336×280 px, prawa kolumna serwisu pod "NOWOŚCIAMI" - spójrz na prawo) - w OBNIŻONEJ cenie 10 zł netto dziennie. Minimalny czas emisji - 10 dni.

Ponadto proponujemy moduł reklamowy PREMIUM (top strony głównej serwisu, o wymiarach 520×320 px) za jedyne 200 zł / 7 dni.

Oferujemy także inne moduły i formy reklamowe: reklamy śródtekstowe, artykuł sponsorowany, reklama w newsletterze, w profilu redakcyjnym Facebooka itd. Zainteresowanym prześlemy szczegółową ofertę via e-mail, a na życzenie informacje statystyczne oglądalności serwisu.

Jeśli nie posiadasz własnej reklamy oferujemy pomoc w jej kreacji. Przy zamówieniach na 30-dniową emisję reklamy - kreacja GRATIS.

Nie zwlekaj! Zapewnij sobie SPOKÓJ I DOCHODY. Skorzystaj z oferty i wykup reklamę w magazynie GÓRY IZERSKIE. Skuteczną i tanią.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: reklama@goryizerskie.pl lub via tel. 798 253 731.

Ceny PROMOCYJNE obowiązują TYLKO do 15 lipca 2012 r.

Redakcja

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: odżelaziacze wczasy w Egipcie drabiny jezdne sprzątanie Wrocław