ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Z Uśmiechem Dookoła Świata

Napisany: 2012-09-12

Z Uśmiechem Dookoła Świata

Jakie jest życie podróżnika? Jakie niespodzianki spotyka? A jakie niebezpieczeństwa mu grożą? Zajrzyj do biblioteki w Świeradowie - na pewno się dowiesz

Antonina Małowiecka w Małym Tybecie

Wszystkich młodych, młodszych i najmłodszych już wkrótce czeka niesamowita przygoda! Miejska Biblioteki w Świeradowie-Zdroju w każde sobotnie przedpołudnie będzie miejscem spotkań podróżniczych. W Klubie Młodego Odkrywcy będziemy zwiedzali miejsca bliskie i dalekie, spotykali podróżników, którym niestraszne są pustynie, dżungla, spotkania z dzikimi zwierzętami...

Na początek zapraszamy Was na spotkanie "Z Uśmiechem Dookoła Świata". Co mamy w planie? Pokazać, jakie jest życie podróżnika: z jakimi niespodziankami się spotyka, jakie grożą mu niebezpieczeństwami, jak podróżnik mieszka, co je, jak chroni się przed zimnem, a jak przed upałem?

Na te oraz wiele innych pytań odpowie podróżniczka i dziennikarka Antonina Małowiecka, która każdego zachęci do podróżowania w bliskie i dalekie strony.

Pierwsze spotkanie Klubu Młodego Odkrywcy odbędzie się już w najbliższą sobotę, 15 września, o godzinie 11, w Miejskiej Bibliotece w Świeradowie-Zdroju. Wstęp oczywiście bezpłatny więc zapraszamy wszystkich młodych podróżników!

Z Uśmiechem Dookoła Świata

Tagi: · Świeradów-Zdrój

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl