ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Ekologicznie i społecznie

Napisany: 2012-10-05

Ekologicznie i społecznie

"Rolnictwo pełniące funkcje społeczne w Saksonii i na Dolnym Śląsku" - zaproszenie na drugie otwarte spotkanie sieciowe

(fot. A. Lipin)

Szanowni Państwo, w imieniu Stowarzyszenia Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze", EkoConnect e.V. i Gäa e.V serdecznie zapraszamy do udziału w II polsko-niemieckim spotkaniu sieciowym pt. "Rolnictwo pełniące funkcje społeczne w Saksonii i na Dolnym Śląsku", które odbędzie się 12 października 2012 r. (piątek) w Wrzeszczynie koło Jeleniej Góry.

Rolnictwo pełniące funkcje społeczne obejmuje wiele działów: integrację osób z niepełnosprawnością fizyczną, intelektualną, tworzenie miejsc pracy dla osób długotrwale bezrobotnych, pracę z osobami karanymi i wagarującą młodzieżą, osobami uzależnionymi od narkotyków, ale także z seniorami, aż do inicjatyw pedagogicznych, takich jak oferta edukacyjna gospodarstw dla przedszkoli i szkół.

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu "Działać ekologicznie - przedsięwzięcia w celu intensyfikacji transgranicznej współpracy przy rozbudowie przetwórstwa regionalnego i sprzedaży produktów ekologicznych". Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie polsko-niemieckie zaś uczestnicy we własnym zakresie zapewniają dojazd do miejsca spotkania i powrót.

Zgłoszenia udziału można nadsyłać do 10 października br. na adres: gula@pogranicze-csb.home.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału. Zwracamy się także z prośbą o dalsze rozpowszechnienie informacji wśród współpracujących z Państwem instytucji, organizacji i osób.


Magdalena Guła, P-ZFST Pogranicze

· www.pogranicze-csb.home.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: wyposażenie magazynów safari Kenia montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław