ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Atrakcje  » ESPLANADA - duża dawka zabawy

Napisany: 2014-04-25

ESPLANADA - duża dawka zabawy

Kolejka grawitacyjna, wieża emocji, elektryczne samochody i wiele innych zabawek - rozrywka dla całych rodzin w Szklarskiej Porębie

W samym sercu Szklarskiej Poręby, przy głównej międzynarodowej drodze, położony jest Rodzinny Park Rozrywki Esplanada. Przejeżdżając przez centrum miasta widać kolejkę grawitacyjną Alpine Coaster. Ponad 500-metrowy zjazd poprowadzony między drzewami daje wiele emocji nie tylko dzieciom, ale również dorosłym.

Specjalna konstrukcja pojazdów zapewnia bardzo wysokie bezpieczeństwo umożliwiające samodzielną jazdę dzieci powyżej 8 roku życia, a pod opieką rodziców na zjazdy mogą się wybrać nawet 3-latki. Jednak to dopiero początek atrakcji, bowiem w głębi odrestaurowanego parku czekają kolejne.

Wieża emocji to urządzenie na którym przez chwilę można poczuć stan nieważkości bezpiecznie spadając w gondoli z prędkością 6 m/s. To zabawa, która na długo pozostanie wam w pamięci. Z Wieży emocji korzystać mogą dzieci od 6 roku życia.

W ciepłe i suche dni na najmłodsze dzieci czeka domek zabaw Labirynt oraz Ogród Dmuchańców ze ścianką wspinaczkową, ślizgawką i torem przeszkód. Przez cały rok dzieci mogą się ścigać na elektrycznych samochodach i motorach. A rodzinnie warto skorzystać z Laser Ponton. Pojazd trafiony laserową wiązką kręci się wokół własnej osi z dużym przyspieszeniem. Na miłośników mocnych wrażeń czeka symulator rodeo. A dla tych, którzy wolą spokojniejszą rozrywkę przygotowane zostało 18-dołkowe pole do gry w Mini Golfa. To oferta dla całych rodzin niezależnie od wieku gracza.

W Cafe Park Esplanada polecamy przepyszne pitne czekolady i praliny przygotowane przez Mistrza Polski cukiernictwa, a także inne słodkości, które z pewnością zadowolą niejedno podniebienie. Oferujemy również organizację imprez okolicznościowych, w tym przyjęć urodzinowych dla dzieci na których wielką popularnością cieszy się czekoladowa fontanna.

W sezonie letnim zapraszamy do ogródka i leżakowni z widokiem na Karkonosze. W tak miłych okolicznościach przyrody doskonała kawa smakuje jeszcze lepiej.

Czynne codziennie od rana do wieczora!

Źródło: RPR Esplanada

Tagi: · atrakcje turystyczne · Szklarska Poręba

· www.ParkEsplanada.com

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: wyposażenie magazynów drukarki do kodĂłw kreskowych montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław