ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Święto kobiet

Napisany: 2016-01-12

Święto kobiet

W Górach Izerskich 8 marca wypada 16 stycznia

Pogoda 12 stycznia 2016 r. w Jakuszycach! (fot. Bieg Piastów)

W sobotę, 16 stycznia br., na Polanie Jakuszyckiej w Górach Izerskich obchodzimy narciarskie święto kobiet. Fischer My Style · Bieg tylko dla kobiet. Organizatorzy ze Stowarzyszenia BIEG PIASTÓW zapraszają do udziału panie i dziewczyny w wieku od 10 lat. Panowie też będą mile widziani. W roli kibiców! ;P

Start o godz. 11 na dystansie 7 kilometrów

Bieg tylko dla kobiet 2015 (fot. Bieg Piastów)

Zaproszone niech się czują wszystkie panie. Nie tylko te, które świetnie radzą sobie na biegówkach. W tych zawodach chodzi bowiem nie tylko o rywalizację, ale także o spotkanie towarzyskie. Siedem kilometrów każda z pań da radę, nawet przejść. Nie ma się co przejmować wynikiem. Lepiej cieszyć się cudowną, zimową aurą, która wreszcie dotarła w Góry Izerskie. Wreszcie można przygotować trasy do biegania na nartach techniką klasyczną.

Bieg tylko dla pań jest jeden w Polsce. A rozegrany zostanie po raz drugi. Uczestniczki Biegu tylko dla kobiet przed rokiem chwaliły sobie rywalizację bez mężczyzn między innymi dlatego, że podczas zawodów dla wszystkich "giną" w tłumie mężczyzn. Wśród samych pań czuły się lepiej.

Bieg tylko dla kobiet 2015 (fot. Bieg Piastów)

Organizatorzy gwarantują wszystkim zawodniczkom medale, ciepły posiłek na mecie oraz pakiet startowy: bon zniżkowy dający rabat (20%) na zakupy w sklepie Fischer Jakuszyce, kupon rabatowy upoważniający do 30 % zniżki na bilety wstępu do Term Cieplickich i rzepy do nart Fischer.
Nagrody dla najlepszych (w open i w kategoriach wiekowych): vouchery uprawniające do wejścia na baseny i strefę SPA oraz vouchery na zabieg w strefie SPA (zimowe nawilżenie lub kakaowa poezja) w Termach Cieplickich, oraz gadżety i produkty Fischera.

Zapisy na stronach bieg-piastow.pl i datasport.pl.

Źródło: Bieg Piastów

Wypożyczalnia nart biegowych FISHER w Jakuszycach

Tagi: · zima · Bieg Piastów · narty biegowe

Linki: · Z Biegiem Piastów · Biegaj na nartach · Narciarstwo w Jakuszycach · bieg-piastow.pl · www.biegowkijakuszyce.pl · datasport.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: regały magazynowe plomby gwarancyjne montaż haków holowniczych sprzątanie Wrocław