ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Bieg na rowerze

Napisany: 2016-09-22

Bieg na rowerze

Na nartach, na nogach, na kołach – trzeci sposób zmagań Piastów zamyka sezon

(źródło: Bieg Piastów)

Około pół tysiąca cyklistów z całej Polski i Czech weźmie udział w Rowerowym Biegu Piastów, który rozegrany zostanie w sobotę, 24 września br., w Górach Izerskich ze startem i metą na Polanie Jakuszyckiej w Jakuszycach.

Zawodnicy pokonają trasy o długości około 20, 40 i 60 kilometrów, prowadzące w pobliżu tak pięknych i lubianych przez turystów miejsc, jak osada Orle, Kozi Grzbiet, Rozdroże pod Cichą Równią, Rozdroże Izerskie, schronisko "Chatka Robaczka" i Czerwone Skałki.

(źródło: Bieg Piastów)

Organizator, stowarzyszenie "Bieg Piastów", zaprasza także na Rowerową Przygodę Biegu Piastów – wyścig na 500 metrów dla dzieci w wieku 5-13 lat.

Limit miejsc na Rowerowy Bieg Piastów został już wyczerpany, ale jeśli ktoś chce koniecznie wziąć udział w tych zawodach, niech napisze w tej sprawie na adres: zawodnicy@bieg-piastow.pl . Być może zastąpi na liście startowej kogoś, kto w ostatniej chwili zrezygnuje bądź nie zapłaci wpisowego.

Nie brakuje natomiast miejsc na Rowerową Przygodę Biegu Piastów. Zapisy e-mailem na adres: zawodnicy@bieg-piastow.pl . Szczegółowe informacje o zawodach na stronie www.bieg-piastow.pl .

(źródło: Bieg Piastów)

Rowerowy Bieg Piastów to jedne z trzech największych zawodów organizowanych przez stowarzyszenie "Bieg Piastów", obok zimowego Biegu Piastów (ponad 5 tysięcy uczestników!) oraz rozgrywanego w sierpniu Letniego Biegu Piastów (ponad tysiąc zawodników). Podczas przygotowań do Rowerowego Biegu Piastów organizatorzy otrzymali pomoc finansową z Urzędu Miasta Szklarska Poręba.

Zawodników zapraszać już nie musimy – na pewno przybędą. Ktoś im jednak musi kibicować, przy okazji spędzając mile czas na Polanie Jakuszyckiej, więc zapraszamy WSZYSTKICH!

Źródło: Bieg Piastów

Tagi: · Bieg Piastów · rower · Jakuszyce

Linki: · Zakręcą piastami · bieg-piastow.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: montaż haków holowniczych regały magazynowe plomby gwarancyjne sprzątanie Wrocław