ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Zdrowie & SPA  » Ewa - zdrowie i odpoczynek

Napisany: 2010-09-09

Ewa - zdrowie i odpoczynek

Kameralną atmosferę oraz niepowtarzalny klimat ciszy i spokoju oferuje Dom Uzdrowiskowy Ewa. Położony jest w Czerniawie-Zdrój, kameralnej części miejskiej gminy Świeradów-Zdrój. To idealne miejsce dla każdego, kto pragnie połączyć aktywny wypoczynek z relaksem i odprężeniem

Ewa gościom oddaje do dyspozycji 80 miejsc noclegowych, w 42 komfortowo wyposażonych pokojach, przeznaczonych dla jednej lub dwóch osób. W apartamentach znajdą miejsce osoby bardziej wymagające, a ze specjalnie dostosowanego pokoju skorzystają niepełnosprawni. Każdy pokój posiada osobną łazienkę, telefon oraz TV-sat. Wszystkie pokoje w obiekcie są przeznaczone dla osób niepalących, a do palenia zostały wydzielone specjalne miejsca.

Dom Uzdrowiskowy Ewa ofertę kieruje głównie do osób cierpiących na schorzenia reumatyczne, układu krążenia oraz górnych dróg oddechowych. Z terapii skorzystają również cierpiący na choroby narządu ruchu i kręgosłupa. Zabiegi lecznicze wykonywane są pod nadzorem lekarza i wysoko wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutów. Dom Uzdrowiskowy Ewa wyposażony jest w nowoczesne aparaty i urządzenia wysokiej klasy. Goście bardzo cenią indywidualne dobieranie zabiegów, przy uwzględnieniu wszelkich dolegliwości i schorzeń kuracjuszy. Odwiedzający uzdrowisko mogą skorzystać z zabiegów z zakresu fizykoterapii, balneologii i hydroterapii, masażu oraz kinezyterapii. Bogata oferta zawiera także liczne zabiegi kosmetyczne.

W cenę pobytu w Domu Uzdrowiskowym Ewa, oprócz zakwaterowania, wliczone jest śniadanie wraz z obiadokolacją. Basen, jacuzzi, studio fitness, a w sezonie zimowym, także narciarnia dostępne w cenie podnoszą standard pobytu. Kompleks rekreacyjny otwarty jest codziennie od 7:00 do 22:00. A za dodatkową opłatą, goście skorzystać mogą także ze strzeżonego całą dobę parkingu oraz sauny. Z myślą o najmłodszych został przygotowany specjalny pokój zabaw. Maluchy (do 3 lat), goszczą w Domu Uzdrowiskowym Ewa bezpłatnie, a dla starszych dzieci przygotowano atrakcyjne promocje. Cena noclegu osoby dorosłej - już od 110zł za dobę. Kuracjusze chwalą sobie możliwość pobytu z własnym zwierzakiem.

Dom Uzdrowiskowy Ewa przygotował sześć specjalnych pakietów, skomponowanych dla różnych potrzeb kuracjuszy. Znajdziemy np. pakiet "Tydzień relaxu", pakiet "Tydzień Medical" czy też pakiet "Tydzień kręgosłupa". Z pewnością wielce atrakcyjne są oferty specjalne, takie jak np. "Weekend w górach" - propozycja dla chcących, choć na chwilę, zapomnieć o problemach dnia codziennego i odpocząć w zdrowej atmosferze. Dla rodzin przewidziano wysokie zniżki, dzięki którym za cenę pobytu sześciodniowego, wypoczywać możemy cały tydzień - to oferta skierowana do gości najlepiej odpoczywających w gronie najbliższych. Warto wspomnieć o listopadowej promocji, która pozwoli nam korzystać ze wszelkich udogodnień aż 20% taniej.

Goście odwiedzający Dom Uzdrowiskowy Ewa chwalą tutejszą restaurację, zaś koneserzy kawy, z pewnością będą rozkoszować się jej smakiem na słonecznym tarasie, z którego rozciąga się atrakcyjny widok na Góry Izerskie.

Zainteresowanych pobytem w Domu Uzdrowiskowym Ewa odsyłamy do adresu www.uzdrowiskoewa.pl. Rezerwacji dokonać można pod nr tel.: +48 757 840 500 lub przez pocztę elektroniczną: rezerwacje@uzdrowiskoewa.pl

Opracowała Joanna Łapacz

Tagi: · uzdrowisko · Świeradów-Zdrój · SPA

Linki: · Czerniawa-Zdrój (Bad Schwarzbach) · Perła nad Kwisą · www.uzdrowiskoewa.pl

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: drabiny jezdne odżelaziacze wczasy w Egipcie sprzątanie Wrocław