ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatnościOK, schowaj.

 

Magazyn Kulturalno-Krajoznawczy GÓRY IZERSKIE

GÓRY IZERSKIE na wyciągnięcie ręki
 

• start  » Będzie  » Comiesięczny targ doroczny

Napisany: 2012-06-10

Comiesięczny targ doroczny

Jednych znamy od dawna i zna ich niemal cały świat - choć to lekka przesada, to znają ich liczni - inni jeszcze niezbyt często wychodzą poza cztery kąty swych warsztatów

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich w Kromnowie

Mowa o twórcach, którzy mieszkają tuż obok nas, w Górach Izerskich i na Pogórzu Izerskim. O artystach, dla których G. Izerskie są rodzinnymi stronami lub miejscem wybranym.
Połączy ich spotkanie podczas I Izerskiego Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, który odbędzie się w Artystycznej Galerii Izerskiej 30 czerwca br. w godz. 10-17.
Jarmark to szansa dla całego regionu, by pochwalić się tym, co tu najcenniejsze - wspaniałymi ludźmi z wielką pasją. Jarmark będzie niezwykłą okazją do spotkania nietuzinkowych ludzi i zakupu pięknych wytworów ich twórczej pracy. Dla ciekawych i zdolnych - będzie to też okazja do nauczenia się kilku technik.

Na Jarmarku nie zabraknie ceramiki, szkła, biżuterii, filcu, drobnych przedmiotów, które staną się ozdobą każdego domu. Będzie też można posmakować domowe dania, ciasta czy wypić pyszną kawę. Zabraknie natomiast fast-foodów, orzeszków w karmelu czy cukrowej waty, czyli tego wszystkiego, z czym kojarzą się lokalne festyny.
Tu, w Kromnowie, będziemy cieszyć się z tego co mamy tuż obok, co jest pod ręką. Będziemy smakować rzeczy prostych, a może nawet nieco zapomnianych. W niespiesznym, radosnym rytmie radość dla oka, ducha i podniebienia.

Tuż po Jarmarku, o godz. 17, zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Gałwiaczek oraz koncert gongów tybetańskich. To będzie wyjątkowe zwieńczenie wyjątkowego dnia!

Osoby zainteresowane stoiskiem podczas Jarmarku powinny się skontaktować poprzez: tel. 785 243 673 lub galeria.izerska@gmail.com .

Izerskie Jarmarki będą odbywały się w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Zapraszamy więc na każdy kolejny.

Violetta Pietrzak
Artystyczna Galeria Izerska

Linki: · Artystyczna Galeria Izerska · www.galerizaizerska.blogspot.com

© Góry Izerskie 2006-2023

http://www.goryizerskie.pl

kontakt redakcja facebook prywatność spis treści archiwum partnerzy też warto

 

 

 

Polecane: wyposażenie magazynów montaż haków holowniczych safari Kenia sprzątanie Wrocław